КОНКУРС-ЗАХИСТ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ
УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

2022-2023 н.р.

 

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ:  298-48-55


Готуємось до ІІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів МАН України у 2022-2023 навчальному році


 

 

Як подати роботу та документи
на Конкурс-захист 2022–2023 навчального року?

Зареєструйтесь або увійдіть в особистий кабінет на Порталі Київської МАН: https://kman.kyiv.ua/ua/Profile...

Завантажте пакет документів для участі в конкурсі: дослідницьку роботу, мотиваційний лист, постер, Декларацію академічної доброчесності, особисті документи.

УВАГА! Якщо Ваша робота та пакет документів довгий час не завантажуються, НЕ ЧЕКАЙТЕ! Просимо Вас одразу надіслати їх на електронну пошту: konkurszakhyst@gmail.com та зателефонувати або написати до технічної підтримки*.

Інструкція щодо подачі дослідницьких робіт на ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022-2023 навчальному році

 

Після завантаження роботи постійно стежте за її статусом в особистому кабінеті, адже він буде змінюватись.

Статус «Відправлено» – Вашу роботу відправлено на перевірку.

Статус «Повернуто на підготовку» – Вашу роботу повернено у зв’язку з допущеними помилками під час подачі роботи. Внесіть виправлення, які Вам зазначив фахівець Київської МАН. Не хвилюйтесь і чекайте дзвінка або внесіть виправлення відповідно до коментаря фахівця Київської МАН.

Статус «Прийнято» – Вашу роботу перевірено та прийнято фахівцем Київської МАН.

УВАГА! У разі, якщо Ви надіслали роботу на електронну пошту: konkurszakhyst@gmail.com і її не завантажено у Вашому особистому кабінеті протягом 2-х календарних днів, негайно зверніться до технічної підтримки*.

Заздалегідь запишіть відео наукової конференції.

Вимоги до відео виступу на науковій конференції.

Завантажте відео наукової конференції на YouTube та додайте посилання на це відео до наукової роботи в особистому кабінеті на Порталі Київської МАН не пізніше ніж за 10 днів до постерного захисту у відповідній секції.

Інструкція щодо Наукової конференції ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2022-2023 навчальному році

Увага! Зважаючи на воєнний час, рекомендуємо учасникам Конкурсу заздалегідь записати відео свого виступу постерного захисту  тривалістю 3 хвилини, але в жодному разі не більше. На відео має бути видно обличчя учасника. Відео слід завантажити на платформу YouTube та надіслати оргомітету лінк на нього (не сам файл із відео!). У разі виникнення форс мажорних обставин непереборної сили, у зв’язку з чим  неможливо буде провести постерний захист у форматі онлайн, буде проведено дистанційно та заочно.

*Телефон технічної підтримки Конкурсу-захисту:  +380937008616 (Viber, Telegram) - Світлана РАДЧЕНКО


На допомогу учаснику

Нормативна документація


 

На допомогу у проведенні І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

 

 

 

На допомогу у проведенні ІІ (міського) та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України


Матеріали для членів журі


 

Матеріали  від Київської МАН

 

 

Матеріали від Національного центру «Мала академія наук України»

 

 

                       

 

Версія для друку Опубліковано: 14 Листопада 2022
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.