Громадський бюджет

Небайдужі городяни, креативні ідеї і фінансування з міського бюджету, так діє програма соціального розвитку Громадський бюджет.

Пропонуємо  ознйомитися з проєктами якими опікується Київська Мала академія наук учнівської молоді, які  підтримали кияни шляхом е-голосуванням та реалізовані  під контролем громадськості.

 

2021 р.

Мобільний експедиційний комплекс

Мобільний експедиційний комплекс дозволить здійснювати виїзні експедиції, досліджувати гірські породи, а також морфологію та систематику рослин.

Докладніше

2020 р.

«PROFLAB» науково-профорієнтаційний центр
(КПІ ім. Ігоря Сікорського)

Змістовне дозвілля в позашкільний та канікулярний час науково-профорієнтаційного спрямування для учнів 8 -11класів, що дає можливість ознайомитись з різноманітними спеціальностями (ІТ, інженерно-технічними, гуманітарними та ін.), отримати практичний досвід і можливість професійного самовизначення. Основні формати: лекторії, майстер-класи, екскурсії до ВНЗ та підприємств.

Докладніше

2020 р.

Інженерний хакатон

Масштабний науково-освітній хакатон у галузях: робототехніки, програмування, інженерії, електроніки та конструювання. Учасники поринуть в атмосферу інженерної творчості і набудуть практичних навичок створення готового прототипу. Кожен зможе вибрати собі заняття до душі і в останній день хакатону презентувати свій проект великій аудиторії.

Докладніше

2019 р.

ДНК НАЦІЇ

Освітній безкоштовний простір для молоді. Інкубатор для талановитої молоді. Лекції та майстер-класи від практиків.

Докладніше

2018 р.

Дитяча школа мікроелектроніки “Lampa Kids”

Безкоштовна школа мікроелектроніки для дітей на базі Київського Політехнічного Інституту. Разом з університетом та індустрією будемо вивчати основи електроніки, розробку власних мікропроцесорів, мікрокомп’ютери, 3D друк, робототехніку та Інтернет Речей. Наразі в Україні відсутні аналогічні дитячі освітні програми з проектування мікросхем, що робить ініціативу унікальною.

Докладніше

2017 р.

Відкрита політехнічна лабораторія "Lampa"

Створення високотехнологічної лабораторії в Київському Політехнічному Інституті, відкритої для всіх зацікавлених, для вивчення сучасної електроніки, виконання досліджень, розробки проектів, виготовлення прототипів винаходів. Місце, де кожну креативну технічну ідею, можна втілити в життя, знайти однодумців й одержати професійну консультацію фахівців.

Докладніше

Версія для друку Опубліковано: 30 Серпня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.