ВІДДІЛЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ
ТА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 

Ми - частина Європейської Спільноти! Вивчаємо й досліджуємо різні мови разом! Приєднуйтесь до нашої спільноти – команди талановитих, креативних та  успішних поліглотів!

Зареєструватись

 


Організаційна структура відділення

ПУБЛІЧНІ ВИСТУПИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ви маєте змогу навчитися будувати якісне спілкування з друзями, однокласниками, вчителями та з іншими людьми у Вашому житті! І робити Ви це будете саме англійською мовою!

Набір проводиться серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Києва, які захоплюються публічними виступами та англійською мовою. Рівень володіння мовою: від впевненого intermediate  та вище.

Детальніше

Cекція "АНГЛІЙСЬКА МОВА ТА АНГЛОМОВНА ЛІТЕРАТУРА"

В сучасному світі англійська мова є самою глобальною мовою, мовою бізнесу, науки, освіти, політики, попмузики й кіноіндустрії. 80% інформації у світі зберігається англійською мовою. і тому не дивно, що так багато людей хочуть навчитися розмовляти англійською мовою. А ще приблизно кожні 2 години в англійську мову додається по одному новому слову і приблизно 4000 нових слів додається в словник англійської мови кожен рік. А на ряду з численними історичними, соціальними та економічними факторами, причиною глобалізації англійської також є й особливості самої мови. Тож і дослідникам є що вивчати.

Cекція "ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА"

Мета діяльності секції зарубіжної літератури ‒ сформувати уявлення про художню літературу як мистецтво слова, важливу складову системи мистецтв і духовної культури народів світу; ознайомити з явищем світового літературного процесу, з основними етапами його розвитку, чинниками, що вплинули на процес оновлення та модернізацію художніх стилів, методів, форм художньої виразності; розкрити проблематику та ідейно-тематичну основу художніх творів, особливості їх композиції, сюжету, авторського задуму; визначити місце і значення творчості письменника у розвитку світової культури,  навчити визначати національну своєрідність і загальнолюдську значущість літературних творів,  систематизації загальних культурологічних знань й культурологічного осмислення прочитаного; здобуття умінь і навичок науково-дослідницької роботи.

Cекція "НІМЕЦЬКА МОВА ТА НІМЕЦЬКОМОВНА ЛІТЕРАТУРА"

Німецька мова – це друга у світі мова науковців. Сьогодні майже кожна 10 надрукована у всьому світі книга, видана німецькою мовою. Німецька мова відіграє важливу роль в суспільно-економічному житті Європи та всього світу в цілому.

З 1971 року в Німеччині з'явилася традиція визначати слово року. "Товариство німецької мови" скрупульозно відстежує всі нові слова в мові за рік, частотність їх вживання і до кінця року складає свій рейтинг і визначає слово-переможця! У цей унікальний список потрапляють всі новинки та цікаві слова, які відображають актуальну німецьку дійсність і всі тенденції розвитку суспільства. Тому цей словниковий хіт-парад можна вважати своєрідним підручником з історії. Секція німецької мови та німецькомовної літератури ‒ це можливість опанувати мову по-новому, це чудова нагода розвиватися всебічно у царині німецької філології, занурившись в атмосферу  науково-дослідницької роботи, де можна відчути себе справжнім дослідником, який крокує незвіданими лабіринтами наукових відкриттів та звершень. Опанувавши цю мову, ви зрозумієте, що знаєте щось особливе.

Cекція "ФРАНЦУЗЬКА МОВА ТА ФРАНКОМОВНА ЛІТЕРАТУРА"

Чому я хочу вивчати французьку мову? По-перше, це мова світової культури та її знання допомагає повністю поринути у світ літератури та філософії, кіно і мистецтва, науки та інженерії, кулінарії, моди та б'юті-індустрії. По-друге, французька мова є однією з робочих і офіційних мов Європейського Союзу, НАТО, Міжнародного Олімпійського Комітету та інших міжнародних організацій. У різних регіонах земної кулі французька мова широко використовується як засіб офіційного спілкування. Саме тому вивчати її сьогодні хочуть все більше українців, Роль секції французької мови та франкомовної літератури ‒ сприяти  формуванню у школярів навичок проведення дослідницької діяльності в галузі мовознавства, а також подальше підвищення рівня володіння мовою, розширення лінгвокраїнознавчої компетенції.

Cекція "ІСПАНСЬКА МОВА ТА ІСПАНОМОВНА ЛІТЕРАТУРА"

У 2018 ООН оголосила п’ятірку найпоширеніших мов світу – четверте місце за географічною розповсюдженістю займає іспанська, що має 420 мільйонів носіїв. Іспанідад – саме так називають спільнота країн, на які значним чином вплинула Іспанія та її мова. Традиційно в нього включають 23 держави (де на ній говорять), в основному – це країни Латинської Америки, Іспанія, частина Франції, деякі регіони Африки, Філіппіни та деякі острови Тихоокеанського регіону. Тому американці найчастіше обирають вивчення іспанської мови як додаткової та популярної. Багато американських компаній надають перевагу кандидатам зі знанням іспанської. А у деяких штатах США іспанська мова визнана державною. Вивчення іспанської мови допоможе Вам розуміти інші мови. Володіючи іспанською, ви зможете вільно спілкуватися у діловому оточенні.

Навіщо вчити іспанську, кожен вирішує для себе сам, але почавши одного разу, ви її вже не залишите!

Cекція "КРИМСЬКОТАТАРСЬКА ГУМАНІТАРИСТИКА. СХОДОЗНАВСТВО. КИТАЙСЬКА МОВА"

Це унікальна секція, в якій київські діти мають можливість вивчати багатовікові традиції та цінності кримськотатарської національної культури, поглиблювати знання з кримськотатарської мови й літератури, а також досліджувати східні мови та культуру, заглиблюватись у цікавущий світ сходознавства.

Cекція "ПОЛЬСЬКА МОВА ТА ПОЛЬСЬКОМОВНА ЛІТЕРАТУРА"

Вивчення польської мови стає все більш і більш популярною. Польща знаходиться поруч з Україною, через війну туди переїхало багато українців з дітьми. Польські вищі навчальні заклади пропонують іноземцям якісні та цікаві освітні програми. Не тільки поляки, а й абітурієнти з інших країн віддають перевагу таким університетам, як Варшавський або Ягеллонський. До того ж економіка Польщі на підйомі, вона потребує кваліфікованих фахівців, які вільно володіють польською. Діяльність секції передбачає сприяння формуванню у школярів навичок проведення дослідницької діяльності в галузі мовознавства, а також подальше підвищення рівня володіння мовою, розширення лінгвокраїнознавчої компетенції та загального кругозору.

Cекція "ІТАЛІЙСЬКА МОВА"

Багато людей вважає італійську мову найкрасивішою мовою. А ще в італійській найбільша кількість слів, що описують їжу, – так сильно її люблять жителі Італії. Знаючи цю мову, ви зможете прочитати «Божественну комедію» (La Divina Commedia) так, як Данте її й писав, а також дивитися фільми Фелліні, Вісконті, Пазоліні без субтитрів. Це – безпрограшний варіант, якщо Ви працюєте у сфері архітектури та дизайну, провідні напрямки яких задаються саме в Італії.

У кожного своя мета вивчення італійської мови – комусь вона потрібна для роботи, комусь в особистих інтересах, але все ж таки більшість тих, хто вивчає цю мову – це люди шалено закохані в Італію, в її культуру, природу, кухню, колорит, традиції, музику, кіно. Навчання в секції надасть можливість всім охочим розвивати мовну компетенцію та практичне володіння італійською мовою, здобути знання про будову італійської мови, її систему, особливості функціонування певних мовних моделей та структур; виявленні подібностей та розбіжностей з рідною мовою.

Розклад роботи укомплектованих секцій

Увага! У розкладі можливі зміни. Для уточнення інформації про заняття звертатися напередодні до керівників секцій

 

Конкурс-захист

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН.

Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, формування в них патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для виховання інтелектуального потенціалу нації.

 

Дізнатися більше про конкурс

 

 


 Керівники

 

Кантурак
Галина Миколаївна 

завідувачка відділення іноземної філології та зарубіжної літератури




Ніяка
Інна Володимирівна

 керівниця секції зарубіжної літератури, вчителка вищої категорії, вчителька-методистка



Сікорська
Інна Миколаївна

керівниця секції німецької мови та німецькомовної літератури, вчителка-методистка спеціалізованої школи № 112
ім. Т.Г. Шевченка з поглибленим вивченням іноземних мов, юристка, кандидатка філологічних наук

Рябченко
Катерина Андріївна

керівниця секції іспанської мови та іспаномовної літератури, заступниця директора, вчителка іспанської мови НВК № 176 імені Мігеля де Сервантеса міста Києва. Секретарка виконавчої ради Асоціації іспаністів України

Кравченко
Олександр Григорович

керівник секції англійської мови та англомовної літератури, старший викладач кафедри англійської мови факультету перекладознавства Київського національного лінгвістичного університету

Микитюк
Ольга Василівна 


керівниця секції французької мови та франкомовної літератури, вчитель французької мови


Апостолака
Інга Олександрівна


керівниця секції з комунікації та публічних виступів англійською мовою "Loudspeaker.Express yourself!" відділення іноземної філології та зарубіжної літератури Київської МАН

 


 

Контакти керівників секцій

  

секція "Англійська мова та англомовна література"

Кравченко Олександр Григорович

тел.: +380669505165

e-mail: alex_kua@ukr.net

 

секція "Іспанська мова та іспаномовна література"

Рябченко Катерина Андріївна

тел.: +380501405838

e-mail:kyivksm@gmail.com

 

секція "Зарубіжна література"

Ніяка Інна Володимирівна

тел.: +380958818011

e-mail:ini97897@gmail.com

 

секція "Німецька мова та німецькомовна література"

Сікорська Інна Миколаївна

тел .:+380678504759

e-mail:innasikorska4@gmail.com

 

Публічні виступи англійською мовою

Апостолака Інга Олександрівна

e-mail: inga.students@gmail.com

 

секції "Французька мова"

Микитюк Ольга Василівна

тел .:+380967538002

e-mail:ivasivolha@gmail.com


 

Залиште заявку на навчання
у відділенні  іноземної філології
та зарубіжної літератури
та приєднуйтесь до учнів
Київської МАН

 

Як перші кроки у науці допомагають тінейджеру у подальшій особистісній реалізації? Дивіться це відео – і ви дізнаєтесь про цей «алгоритм» інтелектуального й характерного становлення особистості…

 

Календар заходів

 

 


 

Фотогалерея

 

 


 

Наші партнери

 

 


 

Контакти відділення іноземної філології та зарубіжної літератури


facebook.com/groups/kmaninozemna/

Адреса: 01011, Київ, вул. П. Мирного, 19

Кантурак Галина Миколаївна, завідувач відділення

Тел: (066) 737-22-46

E-mail: kman.inozemna@gmail.com

 

Версія для друку Опубліковано: 19 Вересня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.