ВІДДІЛЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ
ТА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Ми - частина Європейської Спільноти! Вивчаємо й досліджуємо різні мови разом! Приєднуйтесь до нашої спільноти – команди талановитих, креативних та успішних поліглотів!

Організаційна структура відділення
ПУБЛІЧНІ ВИСТУПИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
Ви маєте змогу навчитися будувати якісне спілкування з друзями, однокласниками, вчителями та з іншими людьми у Вашому житті! І робити Ви це будете саме англійською мовою!
Набір проводиться серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Києва, які захоплюються публічними виступами та англійською мовою. Рівень володіння мовою: від впевненого intermediate та вище.
Cекція "АНГЛІЙСЬКА МОВА ТА АНГЛОМОВНА ЛІТЕРАТУРА"
Діяльність секції передбачає формування у школярів базової мовознавчої компетенції та навичок проведення досліджень у царині мовознавства, а також вдосконалення їхнього рівня володіння відповідною мовою, розширення лінгвокраїнознавчої компетентності та загальної ерудиції. Регулярне відвідування занять в цій секції дасть можливість її випускникам відчувати себе упевнено в процесі навчальної діяльності у вищих навчальних закладах. Особливо це стосується реалізації освіти філологічного спрямування. Отже, запрошуємо школярів скористатися можливістю створити основу для подальшої успішної академічної та дослідницької діяльності.
Cекція "ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА"
Мета діяльності секції зарубіжної літератури ‒ сформувати уявлення про художню літературу як мистецтво слова, важливу складову системи мистецтв і духовної культури народів світу; ознайомити з явищем світового літературного процесу, з основними етапами його розвитку, чинниками, що вплинули на процес оновлення та модернізацію художніх стилів, методів, форм художньої виразності; розкрити проблематику та ідейно-тематичну основу художніх творів, особливості їх композиції, сюжету, авторського задуму; визначити місце і значення творчості письменника у розвитку світової культури, навчити визначати національну своєрідність і загальнолюдську значущість літературних творів, систематизації загальних культурологічних знань й культурологічного осмислення прочитаного; здобуття умінь і навичок науково-дослідницької роботи.
Cекція "НІМЕЦЬКА МОВА ТА НІМЕЦЬКОМОВНА ЛІТЕРАТУРА"
Секція німецької мови та німецькомовної літератури ‒ це можливість опанувати мову по-новому, на зовсім іншому рівні. Це не лише досвід вивчення мови, тут здобувають ґрунтовні знання у різних сферах, зокрема у мовознавстві, літературознавстві, лінгвокраїнознавстві, різних видах перекладу. Це чудова нагода розвиватися всебічно у царині німецької філології, занурившись в атмосферу науково-дослідницької роботи, де можна відчути себе справжнім дослідником, який крокує незвіданими лабіринтами наукових відкриттів та звершень.
Cекція "ФРАНЦУЗЬКА МОВА ТА ФРАНКОМОВНА ЛІТЕРАТУРА"
Роль секції французької мови та франкомовної літератури ‒ сприяти формуванню у школярів навичок проведення дослідницької діяльності в галузі мовознавства, а також подальше підвищення рівня володіння мовою, розширення лінгвокраїнознавчої компетенції. Вивчення французької мови у світі досить важлива, адже для багатьох народів вона давно стала засобом спілкування та засвоєння світової культури. У різних регіонах земної кулі французька мова широко використовується як засіб офіційного спілкування та міжнародних зв'язків, національна мова, мови науки, художньої літератури. Особливості французької мови знаходять відображення в блогах, але більшою мірою на фонетичному та лексичному рівнях.
Cекція "ІСПАНСЬКА МОВА ТА ІСПАНОМОВНА ЛІТЕРАТУРА"
Діяльність секції передбачає сприяння формуванню у школярів навичок проведення дослідницької діяльності в галузі мовознавства, а також подальше підвищення рівня володіння мовою, розширення лінгвокраїнознавчої компетенції та загального кругозору. Володіючи іспанською, ви зможете вільно спілкуватися у діловому оточенні. Можливість доступитися до величезного іспаномовного ринку, буде вагомою перевагою при пошуку роботи у галузі маркетингу, реклами, продажів та ін. Звичайно, це лише деякі з основних причин, які можуть спонукати до вивчення іспанської мови. Насправді їх значно більше і в кожному випадку вони індивідуальні. Можливо, ви хочете потрапити на навчання до Іспанії, поїхати працювати волонтером, може бути, що ви вже перебуваєте в іспаномовному середовищі й тому вам необхідно швидко до нього адаптуватися. В будь-якому випадку, найголовніше ‒ бажання та мотивація.
Cекція "КРИМСЬКОТАТАРСЬКА ГУМАНІТАРИСТИКА. СХОДОЗНАВСТВО. КИТАЙСЬКА МОВА"
Це унікальна секція, в якій київські діти мають можливість вивчати багатовікові традиції та цінності кримськотатарської національної культури, поглиблювати знання з кримськотатарської мови й літератури, а також досліджувати східні мови та культуру, заглиблюватись у цікавущий світ сходознавства.
Cекція "ПОЛЬСЬКА МОВА ТА ПОЛЬСЬКОМОВНА ЛІТЕРАТУРА"
Діяльність секції передбачає сприяння формуванню у школярів навичок проведення дослідницької діяльності в галузі мовознавства, а також подальше підвищення рівня володіння мовою, розширення лінгвокраїнознавчої компетенції та загального кругозору.
Cекція "ІТАЛІЙСЬКА МОВА"
Навчання в секції надасть можливість всім охочим розвивати мовну компетенцію та практичне володіння італійською мовою, здобути знання про будову італійської мови, її систему, особливості функціонування певних мовних моделей та структур; виявленні подібностей та розбіжностей з рідною мовою.
Розклад роботи укомплектованих секцій
Увага! У розкладі можливі зміни. Для уточнення інформації про заняття звертатися напередодні до керівників секцій
Конкурс-захист
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН.
Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, формування в них патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для виховання інтелектуального потенціалу нації.

Керівники
Контакти керівників секцій
Публічні виступи англійською мовою
Апостолака Інга Олександрівна
тел.: - - -

Залиште заявку на навчання
у відділенні іноземної філології
та зарубіжної літератури
та приєднуйтесь до учнів
Київської МАН
Як перші кроки у науці допомагають тінейджеру у подальшій особистісній реалізації? Дивіться це відео – і ви дізнаєтесь про цей «алгоритм» інтелектуального й характерного становлення особистості…
Календар заходів
- До відзначення Дня Збройних сил України освітньо-виховний захід «Герої, які нас захищають» в межах проведення навчально-просвітницьких заходів національно-патріотичного виховання тематичного блоку «Україна – країна можливостей»
- 12:00 - До Дня Святого Миколая: проведення театралізованого дійства з німецькими традиціями «День Святого Миколая» (німецькою мовою)
- 16:00 - Лекція "Зимовий цикл календарної обрядовості: дискусійні моменти дослідження"
- 16:00 -Воркшоп на тему: «Секстинг. Як захистити себе та відстояти свої права»
- Участь учнів Відділення Інженерії та матеріалознавства у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA» у 2023 році
- Практична участь вихованців секції «Правознавство» в роботі Міжнародної наукової конференції «Принцип поваги до людської гідності в умовах збройної агресії», з нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини
- 10:00 - Всеукраїнський урочистий збір переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України для вручення стипендій Президента України
- 16:00 - Науково-практична конференція «Краса і сила рідної мови»
- Просвітницький захід «Уроки парламентаризму» від Освітнього центру Верховної Ради України
- 16:00 - Навчальний семінар «Академічна доброчесність. Стійкий розвиток», циклу наукових зустрічей відділення філософії та суспільствознавства «Шлях в науку»
- 15:00 - Науково-практичний семінар «Джерело наукової пам’яті: Михайло Максимович»
- 16:00 - ХХVІІI Міжнародна наукова конференція «Могилянські читання»: «Християнські храми від Княжої Русі до сьогодення: науковий та релігійний вимір (до 950-річчя Успенського собору Києво-Печерської лаври)»
Фотогалерея
Наші партнери
Контакти відділення іноземної філології та зарубіжної літератури
facebook.com/groups/kmaninozemna/
Адреса: 01011, Київ, вул. П. Мирного, 19
Кантурак Галина Миколаївна, завідувач відділення
Тел: (066) 737-22-46
E-mail: kman.inozemna@gmail.com