СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «Інтелект молоді – Києву!»

Молодь може і має вирішувати проблеми свого міста

 

«Інтелект молоді – Києву!» – соціальний проєкт, ініційований Департаментом освіти і науки м. Києва та реалізований за підтримки Київської міської державної адміністрації, спрямований на популяризацію юнацької науково-дослідницької пошукової роботи та якнайширше залучення учнівської молоді до вирішення реальних проблем міста.

Мета проєкту: привернути увагу суспільства до науково-дослідницьких пошуків талановитої молоді, продемонструвати, що юнацький інтелект – це один із найперспективніших напрямів суспільних інвестицій. Проєкт також спрямований на формування справжніх суспільних цінностей, котрі полягають у тому, що громадський авторитет має належати особистостям, які своїм талантом та самовідданістю роблять нашу країну інноваційно розвинутою та технологічно сучасною.

 

 

Позашкільна освіта є унікальною ланкою в загальній освітній системі, яка створює умови для інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей та учнівської молоді у вільний від навчання час, задовольняє їх допитливість та жагу пізнання. Вона надає можливість дітям розвити свої природні таланти, реалізувати свої задуми та визначити свій подальший професійний шлях.

Соціальний проєкт «Інтелект молоді – Києву» – це чудова нагода познайомити столицю та її гостей із фронтмейкерами інноваційної реальності майбутнього – гордістю української юнацької науки. Це наочна демонстрація того, що юнацькі винаходи можуть бути абсолютно фаховими та впроваджуватись у ті сфери соціально-економічного життя столиці, які нагально потребують інновацій. Суспільство має знати про неабиякий інтелектуальний потенціал майбутнього нашої держави та розуміти, що всіляка підтримка інтелектуально обдарованих дітей – це найкраща інвестиція в інноваційне завтра України.

 

Всі юні учасники проєкту – дослідники й винахідники, розробки яких неодноразово перемагали на міжнародних та всеукраїнських конкурсах, отримали визнання наукової та бізнесової спільноти. А їхні наставники десять, двадцять, тридцять років виховували юних науковців, які не тільки прославляють українську науку у світі, а й готові взяти відповідальність за її розвиток і майбутнє.

 

Майбутні сторінки проєкту – майбутнім переможцям!

 

общ

ІНТЕЛЕКТ МОЛОДІ - КИЄВУ 2021

Детальніше

 

Презентация1

ІНТЕЛЕКТ МОЛОДІ - КИЄВУ 2020

Детальніше

 
 
 
 
 
 
Версія для друку Опубліковано: 07 Грудня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.