ВИДАННЯ КИЇВСЬКОЇ МАН

 

Видання «Слава Україні»

46 перемог юних киян на 22 міжнародних конкурсах науково-технічної творчості молоді та міжнародних предметних олімпіадах у 2023 році – це перемога юнацького інтелекту столиці, його тріумф на міжнародній арені. 

Завантажити   

 


Видання «Юні інноватори столиці: про себе і про Київську МАН»

Юні дослідники – учасники цієї збірки – неодноразово підіймали український прапор на міжнародних змаганнях науково-технічної творчості молоді у Польщі та Тунісі, Швейцарії та Румунії, США та Мексиці, Хорватії та Індонезії, на Тайвані та у багатьох інших країнах світу...

Завантажити   

 


 


 

Видання «Київська МАН: творимо майбутнє!»

Київська МАН – освітній заклад позашкілля столиці, в якому діти:
  • Вчаться досліджувати світ, використовуючи наукові методи
  • Створюють свої перші пошукові проєкти
  • Стають частиною української юнацької наукової еліти

Завантажити

 


Видання «ЮНЕСКО У ДЗЕРКАЛІ ДОСЛІДЖЕНЬ МОЛОДІ: СФЕРА КУЛЬТУРИ : ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ УЧАСНИКІВ І МІЖНАРОДНОЇ ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ»

У збірнику подані тези доповідей І Міжнародної практичної конференції, метою якої було отримання молодим поколінням навичок дослідницької роботи, формування в юних науковців розуміння значимості і ролі культурної спадщини у творенні національної ідентичності, ознайомлення із сучасними дослідженнями, актуальними проблемами у справі забезпечення захисту та збереження культурного надбання, особливо в умовах російсько-української війни, коли через збройні дії держави-агресора під загрозою знищення перебувають унікальні історико-культурні цінності України

Завантажити

 


Видання «КИЇВСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ СТАРТАПІВ ''CLASS IDEЯ 2023"»

Запрошуємо вас ознайомитись із цими цікавезними ідеями! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: на сторінках багатьох учасників ви можете знайти QR -коди -- це посилання на ті відео, які учасники конкурсу завантажували під час реєстрації. Завдяки цим відео ви зможете отримати ще більше інформації щодо проєктів, які вам сподобались! Приємного перегляду!

Завантажити

 


Збірка статей "Освіта без світла. Як зберегти розвиток юнацької науки"

У збірці представлений досвід провідних фахівців КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» щодо організації освітнього процесу в умовах обмеженого енергетичного ресурсу. Автори статей розповідають про особливості проведення занять під час тривалих вимикань світла, про те, як доцільніше організувати спілкування із вихованцями секцій за допомогою традиційних месенджерів, і, звісно, про особливості психолого-педагогічного супроводу юних науковців під час воєнного стану.

Завантажити

 


Видання"ІНТЕЛЕКТ МОЛОДІ — КИЄВУ"

До збірника увійшли основні положення робіт кращих юних  дослідників – членів Київської Малої академії наук учнівської молоді, учасників і призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсузахисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021–2022 навчальному році.
Видання підготовлене з метою популяризації науки в учнівському середовищі, підтримки обдарованої молоді, стимулювання розвитку її творчого потенціалу та заохочення талановитих школярів до подальшої дослідницької діяльності.

Завантажити   

 


ДАЙДЖЕСТ НОВИН 

Київська Мала академія наук пропонує до вашої уваги часопис основних подій свого життя. З щомісячного дайджесту новин ви зможете дізнатись про наші цікаві заходи, про яскраві перемоги наших вихованців та їх інноваційні проєкти, про те, що важливо для нас і для наших однодумців. А відповідаючи на  запитання конкурсу, ви можете отримати призи!

Переглянути   

 


Видання «ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я» (Путівник для дітей та дорослих від Київської МАН) 

Бережіть себе та своїх близьких! Допомагайте і підтримуйте один одного!
Київська МАН вірить у перемогу України та бажає всім мирного неба!

Завантажити   

 


 

Видання «КИЇВСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ СТАРТАПІВ ''CLASS IDEЯ 2022"»

Запрошуємо вас ознайомитись із цими цікавезними ідеями! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: на сторінках багатьох учасників ви можете знайти QR -коди -- це посилання на ті відео, які учасники конкурсу завантажували під час реєстрації. Завдяки цим відео ви зможете отримати ще більше інформації щодо проєктів, які вам сподобались! Приємного перегляду!

Завантажити   

 


Видання "Борщ по МАНівськи, або вивчаймо українські традиції разом!"

1 червня 2021 року завершився Всеукраїнський конкурс учнівської молоді «Український борщ – національний бренд кулінарної культури».

Завантажити   

 


Видання "Київська МАН для киян: ТОП-20 ідей для розвитку столиці"

Ми  присвятити цю збірку Дню Києва — міста, що стало нашим спільним Домом. І ми раді були б, аби вона стала початком, наприклад, нового челленджа конкрених дій задля покращення нашої столиці.

Завантажити   

 


 

Видання «Київський фестиваль стартапів "Class IDEЯ 2021"»

У цій збірці зібрано усі ідеї юних винахідників за 4 за напрямами: «Здоров’я», «Екологія», «ІТ» та «Технології».
Організатори фестивалю стартапів “Class ідея”:

  • Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
  • Київський Палац дітей та юнацтва,
  • Київська Мала академія наук. 

Завантажити   

 


Видання «Так народжуються ВІДКРИТТЯ, або чому варто закохатися у НАУКУ»

То як же народжуються відкриття?.. Дуже по-різному, і ви, наші дорогі читачі, зможете переконатись у цьому, познайомившись у цій збірці з мотиваційними листами представників команди Київської МАН у фіналі 
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Завантажити   

 


Видання «Твій перший винахід»

Іноді наукові відкриття залишаються «непоміченими» і ніби непотрібними сучасникам, але з часом, коли завдяки цим відкриттям з’являться нові, дуже важливі для людства. Саме патент необхідний для того, щоб підтвердити своє авторство та право на винахід і мати дивіденди з нього. Про те, як його отримати,   й розповідається у збірці «Твій перший винахід»

Завантажити   

 


Видання «ТОП 20 ідей київських МАНівців»​

Перед Вами незвичайне видання – збірка кращих ідей та розробок вихованців Київської МАН. Ми пропонуємо вашій увазі різноманітні ідеї київських МАНівців: від технічних винаходів до поетичних рядків, від створення нової хімічної речовини до характеристики однієї з комет Сонячної системи.

Завантажити   

 


 


 


Видання «Київська МАН 2018-2019»​

Видання «Київська МАН 2018-2019» є «літописом» життя закладу протягом минулого навчального року. В ньому (виданні) представлена інформація щодо найважливіших подій, найзнаковіших заходів, найзначніших перемог у 2018-2019 н.р.

Завантажити   

 


Видання «Київскі МАНівці у світовій еліті наукової молоді»

Імена вихованців Київської МАН цьогоріч лунали в Азії, Америці, Африці та Європі!

Завантажити   

 


 


Видання «Річний звіт 2017-2018»

У виданні представлена інформація щодо найважливіших подій,  заходів та перемог у 2017-2018 н.р.

Завантажити   

 

 

Версія для друку Опубліковано: 04 Жовтня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.