Підсумкові сесії Київської МАН

 

Підсумкова сесія 2022-2023

 

Традиційна урочиста підсумкова сесія Київської Малої академії наук за результатами 2022-2023 навчального року відбулась 14 червня у концертній залі Київського університету культури.
Спочатку пандемія, карантин та локдаун, потім повномасштабне вторгнення, російська агресія, обстріли, блекаут, повітряні тривоги. Останні роки привнесли в наше життя багато викликів,  страждань та болі. Проте вони не можуть зупинити наукову думку, жагу відкриття нового та перетворення світу, бажанням відроджувати та будувати щасливе майбутнє України. Не можуть заборонити мріяти!
У світі, навіть серед найжорстокіших випробувань, обов’язково мають залишатися непохитні орієнтири, приклади стабільності й незламності, точки опори, а тому Київська Мала академія наук протягом цього особливого навчального року не тільки провела традиційний конкурс-захист науково-дослідних робіт учнів-членів МАН, а й реалізувала багато нових важливих проєктів, знайшла нових партнерів. Підтримка наукових прагнень української молоді в нас незмінна! 

 

Цьогоріч ми вітали 46 переможців фіналу Всеукраїнського конкурсу, 21 переможця міжнародних науково-технічних змагань, а також 18 учасників фіналу. Традиційно подяками були відмічені наукові та педагогічні керівники юних науковців. 
Ми дуже вдячні всім почесним гостям нашої церемонії за теплі слова і побажання, за підтримку і співпрацю.

Детальніше


 

Підсумкова сесія 2021-2022

2021-2022 навчальний рік. Вересень. Парк Тараса Шевченка у Києві. Понад 1500 дітей зі всієї столиці. Ми всі разом.
Травень. Ми у різних куточках планети. Але ми залишилися разом. 
Ми робили відкриття, створювали винаходи, вчилися досліджувати, отримували патенти і давали інтерв'ю, брали участь у проєктах і перемагали. А головне: ми зберегли невпинний рух юнацького дослідницького пошуку. Ми відстояли наш плацдарм. І це є нашою духовною перемогою над ворогом.
Наша традиція -- весняна підсумкова сесія. Цьогоріч вона особлива -- як і цей навчальний рік. Але ця сесія -- це теж  можливість зберегти нашу єдність. 
Дізнавайтеся про здобутки вихованців Київської МАН та їх наставників. Знайомтесь із матеріалами нашої сесеії!

Детальніше


 

Підсумкова сесія 2020-2021

У Київської МАН є свої «брендові» традиції: настановчі сесії, літні школи, традиційні МАНівські конкурси, але серед усіх цих традицій є та, котра виділяється своєю урочистістю, вишуканістю, «нарядністю» — це щорічна підсумкова сесія, котра проводиться у кінці травня – на початку червня. Це справжнє свято енергії та інтелекту молодих, котрі рік за роком все вище й вище піднімають планку своїх досягнень та звершень. 

От і на цей раз, третього червня 2021 року, ми віртуально аплодували їм: розумним, креативним, цілеспрямованим  і просто дуже талановитим – вихованцям Київської МАН!

Детальніше

 


 

Підсумкова сесія 2019-2020

Screenshot_2

Назвою цьогорічної церемонії нагородження стала  номінація «Фронтмейкери інноваційної реальності», адже наші вихованці – авангард прогресу, новаторства, винахідництва, інновацій, трендів, ідей!  

Київська МАН організувала та провела наймасштабніше онлайн нагородження переможців ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, а також тих вихованців Київської МАН, чиї наукові проєкти перемогли на міжнародних наукових конкурсах або ще представлятимуть Україну на них. Переможці-учасники церемонії нагородження отримали привітання на свою адресу та відчули гордощі за свою працю, отримали моральне задоволення від досягнення цьогорічної мети.

Детальніше

 

 

 

Версія для друку Опубліковано: 30 Серпня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.