ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕСЕ ТА МАЛЮНКІВ

«УКРАЇНСЬКА «ФОРМУЛА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ»»

  

 


 

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді» та Національна комісія з радіаційного захисту населення України, за підтримки Комітету з питань екологічної політики та природокористування, з 26 жовтня 2023 року до 08 січня 2024 року проводить Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Українська «формула ядерної безпеки»».

Перший пункт української формули миру, яку запропонував Президент України,  будь-яке використання ядерної енергії, установок, пристроїв та об’єктів має бути безпечним та усвідомленим.

Метою Конкурсу є – привернути та акцентувати увагу молодих дослідників та молодших школярів щодо питань ядерної безпеки України та всього європейського континенту, порушення прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвитку відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою. 

 

 

Основними завданнями Конкурсу є:

  • відображення прав дитини та молоді, порушені внаслідок російської широкомасштабної збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав;
  • розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни;
  • формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів;
  • підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Європейського Союзу серед молодих учасників.

 

Конкурс проводиться серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Конкурс проводить Організаційний комітет, склад якого формується та затверджується організаторами конкурсу.

Роботи (малюнки) учасників Конкурсу до 08 січня 2024 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, провулок Несторівський, 4, 5 поверх (Національна комісія з радіаційного захисту населення України). Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: info@nkrzu.gov.ua.

У роботах обов’язково зазначаються відомості про автора, його місце навчання (повне найменування навчального закладу (населений пункт, район, місто, область) та контакти (телефон та електронна адреса (e-mail). 

 

Підсумки Конкурсу будуть оголошені  у квітні 2024 року в рамках заходів до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля (опубліковані на офіційному сайті Київської МАН та Національної комісії з радіаційного захисту населення України).

Слідкуйте за новинами.

Переможці Всеукраїнського Конкурсу нагороджуються дипломами і цінними подарунками.

 

Версія для друку Опубліковано: 07 Листопада 2023
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.