ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕСЕ ТА МАЛЮНКІВ

«УКРАЇНСЬКА «ФОРМУЛА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ»»

 

 

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді» та Національна комісія з радіаційного захисту населення України, за підтримки Комітету з питань екологічної політики та природокористування, з 26 жовтня 2023 року до 08 січня 2024 року проводить Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Українська «формула ядерної безпеки»».

Перший пункт української формули миру, яку запропонував Президент України,  будь-яке використання ядерної енергії, установок, пристроїв та об’єктів має бути безпечним та усвідомленим.

Метою Конкурсу є – привернути та акцентувати увагу молодих дослідників та молодших школярів щодо питань ядерної безпеки України та всього європейського континенту, порушення прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвитку відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою. 

 

 

Основними завданнями Конкурсу є:

  • відображення прав дитини та молоді, порушені внаслідок російської широкомасштабної збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав;
  • розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни;
  • формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів;
  • підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Європейського Союзу серед молодих учасників.

 

Конкурс проводиться серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Конкурс проводить Організаційний комітет, склад якого формується та затверджується організаторами конкурсу.

Роботи (малюнки) учасників Конкурсу до 08 січня 2024 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, провулок Несторівський, 4, 5 поверх (Національна комісія з радіаційного захисту населення України). Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: info@nkrzu.gov.ua.

У роботах обов’язково зазначаються відомості про автора, його місце навчання (повне найменування навчального закладу (населений пункт, район, місто, область) та контакти (телефон та електронна адреса (e-mail). 

 


 

 

Результати Всеукраїнського конкурсу есе та малюнків
"Українська формула ядерної безпеки"

 

Підведення підсумку Всеукраїнського конкурсу есе та малюнків "Українська формула ядерної безпеки" завершено 9 травня 2024 року.

Конкурс надав юним українцям з усієї країни можливість висловити свої думки та бачення щодо майбутнього України в контексті ядерної безпеки. Учасники мали змогу поділитися своїми знаннями, дослідженнями та творчими ідеями, а також отримати цінний досвід та визнання своїх талантів.

На конкурс було надіслано 99 робіт з усіх куточків України. Учасники конкурсу, віком від 10 до 18 років, глибоко та емоційно висвітлили у своїх есе та малюнках теми ядерної безпеки, миру, європейських цінностей.

Вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу! Їхні творчі роботи – це свідчення стійкості українського духу, віри у краще майбутнє та прагнення до мирного життя.

Долаючи випробування конкурсу, українські діти та молодь в черговий раз довели, що вони розумні, талановиті, сучасні та креативні. Пишаємося ними! Дякуємо керівникам-наставникам, які забезпечили можливість конкурсантам реалізуватися у творчій сфері.

 

Секція есе

 

І місце - Коваль Даніліна, учениця 9-го класу Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 113 технологічного та спортивного профілю навчання

І місце - Пономаренко Валерія, учениця 10-го класу Гімназії біотехнологій № 177

 

ІІ місце - Ромоданова Марія, учениця 11-го класу Спеціалізованої школи № 247 з поглибленим вивченням іноземних мов

ІІ місце - Філоненко Крістіна, учениця 9-го класу Запорізької гімназії № 80

ІІ місце - Троц Анастасія, учениця 10-го класу «Матвіївського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Всесвіт»

 

ІІI місце - Гончаренко Іван, ученик 10-го класу Загальноосвітньої школи № 253

ІІI місце - Кабанець Анастасія, учениця 11-го класу Спеціалізованої школи № 247 з поглибленим вивченням іноземних мов

ІІI місце - Солодкевич Анна, учениця 10-го класу Опорного закладу "Твіржанський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів – ЗДО"

ІІI місце - Ніколенко Марія, учениця 11-го класу ПО "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня ліцей "Едюкейтер"Секція малюнків

 

І місце — Бєлунічева Поліна, учениця Ліцею № 144 імені Григорія Ващенка

І місце — Тітова Каміла, учениця Ліцею міжнародних відносин № 51

 

ІІ місце — Нестеренко Діана, учениця 10-го класу Вознесенського ліцею № 10

ІІ місце — Пюро Дарія, Когут Владислава, Степаненко Анна і Тарганська Вероніка, учениці 11-го класу Спеціалізованої школи № 247 міста Києва з поглибленим вивченням іноземних мов I-III ступенів

ІІ місце — Каірцева Анастасія, учениця групи К-21 Комунального закладу професійної освіти "Київський Професійний коледж технологій та дизайну одягу"

 

ІІI місце — Попкова Кристина, учениця Комунального закладу професійної освіти "Київський Професійний коледж технологій та дизайну одягу"

ІІI місце — Кулібаба Аделіна, учениця Зінківського ліцею № 1

ІІI місце — Чоботок Михайло, учениця 8-го класу Гімназії № 153

ІІI місце — Чумальчук Софія, учениця 10-го класу ліцею "ЕКО" № 198

ІІI місце — Цобер Альона, учениця 9-го класу Середньої загальноосвітньої школи № 12

 

 

Версія для друку Опубліковано: 07 Листопада 2023
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.