ВІДДІЛЕННЯ "КИЇВ-СТОЛИЦЯ"

 

Метою роботи відділення є ініціатива та, по можливості, втілення в життя міста Києва наукових досліджень обдарованої молоді. Ми прагнемо, щоб наші наукові доробки мали практичне значення як для Києва, так і для усієї України
Зареєструватися

 


 

Організаційна структура відділення

Секція «ПРОГРАМНА ІНЖЕНЕРІЯ, 3D МОДЕЛЮВАННЯ, НАВЧАЛЬНІ, ІГРОВІ ПРОГРАМИ ТА ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ.»

Навчаючись у секції учні мають можливість отримати актуальні знання з інноваційних галузей, зокрема 3D моделювання, друку, програмування та створення повноцінних ІТ проєктів. Ці знання можна застосовувати у різноманітних прикладних задачах, таких як проєктування планів будинків чи квартир, планування міста, друкування корисних деталей для побутових та інших потреб. Також під час навчання роботи з проєктами учні отримують знання з побудови економічних розрахунків для своїх проєктів, створення та подачі презентацій та інші.

Посилання на Телеграм групу для учасників секції, а також охочих доєднатися або просто слідкувати за перебігом подій та результатами нашої навчальної роботи:

https://t.me/+wgtbTXoigtk4NDRi

Розклад роботи укомплектованих секцій

Увага! У розкладі можливі зміни. Для уточнення інформації про заняття звертатися напередодні до керівників секцій.

 

Конкурс-захист

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН.

Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, формування в них патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для виховання інтелектуального потенціалу нації.

 

Дізнатися більше про конкурс

 

 Керівники

 

Голованова
Наталія Олександрівна

завідувачка відділення «Київ-столиця»


Храмов
Сергій Олександрович

керівник секції «Програмна інженерія, 3D моделювання, навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність. Кібербезпека. Розумне місто безпечне для життя», CEO комерційних освітніх платформ та Gamedev проєктів, таких як Powerful Courses, Power Brain Trainer та інші, особливо відомих серед аудиторії в США, співавтор книги "Інноваційне навчання та тестування майбутніх спеціалістів для Індустрії 4.0", сертифікований випускник Бізнес-школи наукового парку КНУ Шевченка, вчитель інформатики та керівник гуртків 3D моделювання в Київських школах

 


 

Контакти керівників секцій

  

Секція «Програмна інженерія, 3D моделювання, навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність. Кібербезпека. Розумне місто безпечне для життя»

Храмов Сергій Олександрович

 

 

Залиште заявку на навчання 
у відділенні “Київ-столиця”
та приєднуйтесь до учнів
Київської МАН

 

Як перші кроки у науці допомагають тінейджеру у подальшій особистісній реалізації? Дивіться це відео – і ви дізнаєтесь про цей «алгоритм» інтелектуального й характерного становлення особистості…

 

Календар заходів

 

 


 

Фотогалерея

 

 


 

 

Контакти відділення Київ-столиця


facebook.com/kyiv.man

Адреса: 01011, Київ, вул. П. Мирного, 19

Голованова Наталія Олександрівна, завідувач відділення

Тел: (093) 460-09-93

E-mail: kyivstolycia@ukr.net

 

 
Версія для друку Опубліковано: 19 Вересня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.