ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

 

Основними завданнями відділення є виявлення та формування  компетенцій: мотивація; ознайомлення учнів з майбутньою пізнавальною діяльністю; побудова схеми проведення дослідження, ходу його виконання; виконання дослідницької роботи; аналіз одержаних результатів; написання висновків та оприлюднення результатів.

Зареєструватися

 


 

Організаційна структура відділення

Cекція "ОРГАНІЧНА ХІМІЯ ТА БІОХІМІЯ"

Cекція "ЗАГАЛЬНА ТА НЕОРГАНІЧНА ХІМІЯ"

Cекція "ЗАГАЛЬНА БІОЛОГІЯ. СЕЛЕКЦІЯ І ГЕНЕТИКА"

Загальна біологія та біологія людини вивчає життя і ті особливості, які характерні для всіх видів живих істот; процеси життєдіяльності, розвиток, походження, еволюцію та географічне розселення людей.

Селекція і генетика навчає законів спадковості та мінливості, методів виведення і покращення нових порід тварин, сортів рослин, штамів мікроорганізмів.

Cекція "БІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ. ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я"

Головна мета програми – формування ключових компетентностей особистості, створення умов для творчої самореалізації учнів засобами поглибленої біологічної освіти.

Під час занять у секції належна увага приділяється питанням анатомії, фізіології людини, а також на формування екологічної культури особистості. До програми занять входять і основи валеології, ознайомлення з якими сприятиме формуванню ставлення до власного здоров'я як першооснови повноцінного життя і творчої діяльності.

Програма покликана підвищити валеологічну культуру учнів, розвивати в них потребу фізичного самовдосконалення, зміцнення свого здоров’я та формування навичок психофізичної саморегуляції організму, профілактики хвороб, а також розуміння необхідності здорового способу життя.

Cекція "МЕДИЦИНА"

У секції учнів познайомлять з сучасною медициною і вузькими спеціальностями, науковими проблемами та новими розробками

Школярі дізнаються про останні тенденції в лікуванні, навчаться надавати першу домедичну допомогу та навіть  відвідають хірургічні тренінги.

Також заняття допоможуть старшокласнику визначитися, чи готовий він вчитися в медичному ВНЗ і чи правильно вибрав професію.

На заняттях з першої медичної допомоги діти зможуть навчитися аналізувати обставини та правильно діяти, якщо загострилося захворювання, стався нещасний випадок, травма або отруєння. Вони освоять прийоми надання першої допомоги в очікуванні «швидкої», навчаться проводити серцево-легеневу реанімацію, робити штучну вентиляцію легенів, безпечно транспортувати потерпілого, а також вивчать профілактику захворювань і травм.

Розклад роботи укомплектованих секцій

Увага! У розкладі можливі зміни. Для уточнення інформації про заняття звертатися напередодні до керівників секцій

 

Конкурс-захист

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН.

Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, формування в них патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для виховання інтелектуального потенціалу нації.

 

Дізнатися більше про конкурс

 

 Керівники

 

Мітрофанова
Єлизавета Олегівна

завідувачка відділення хімії та біології; закінчила Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. Неодноразово брала участь в наукових конференціях.
Пройшла навчання на циклі спеціалізації "Клінічна біохімія"

Бухтіяров
Віктор Кимович

керівник секції органічної хімії та біохімії, кандидат хімічних наук, доцент, відмінник освіти України, член журі «GENIUS Olympiad Ukraine», заступник голови Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з хімії

Бодюл
Наталія Сергіївна

керівниця секції органічної хімії та біохімії,
кандидатка хімічних наук

Пахаренко Маргарита Вікторівна

 керівниця секції біології людини та охорони здоров'я, асистентка кафедри лабораторної діагностики біологічних систем Національного університету «Києво-Могилянська академія»


Козицька
Тетяна Володимирівна

керівниця секції загальна біологія; кандидатка біологічних наук, учителка біології вищої категорії, керівниця гуртка-методиста, асистентка кафедри гістології та ембріології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, відмінник столичної освіти

Качковська
Анна Валеріївнакерівниця секції медицина
 


 

Контакти керівників секцій

  

секція "Органічна хімія та біохімія"

Бухтіяров  Віктор Кимович

секція "Органічна хімія та біохімія"

Бодюл Наталія Сергіївна

секція "Загальна та неорганічна"

Качоровська  Ольга Петрівна

секція "Біологія людини. Охорона здоров'я"

Пахаренко Маргарита Вікторівна

секція "Медицина"

Качковська Анна Валеріївна

 


 

Залиште заявку на навчання 

у відділенні хімії та біології

та приєднуйтесь до студентів

Київської МАН

Зареєструватися

 

Магія – це реально. «Завітайте» до нашої Відеолабораторії — ви зануритесь у світ захопливих дослідів, зокрема хімічної кінетики та швидкості хімічних реакцій.

 

Календар заходів

 

 


 

Фотогалерея

 

 


 

Наші партнери

 

 


 

Контакти відділення хімії та біології


facebook.com/groups/kmanhim/

Адреса: 01011, Київ, вул. П. Мирного, 19

Мітрофанова Єлизавета Олегівна, завідувач відділення

Тел: (050) 018 33 35

E-mail: kmanhimbio@gmail.com

 

 
Версія для друку Опубліковано: 19 Вересня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.