ПРО АКАДЕМІЮ

 

лого в CMYK1

Київська Мала академія наук – територія дослідницьких пошуків
та наукових експериментів для талановитих та цілеспрямованих!

Ми вчимо робити відкриття та творити своє майбутнє!


Місія 

Розвиток дитини як особистості, патріота та інноватора через залучення її до наукової і практичної діяльності, забезпечення інструментарієм для ефективної самореалізації. Участь у формуванні інноваційної, креативної, конкуренто-спроможної нації. 

 

Візія

Київська Мала академія наук – лідер позашкільної освіти в Україні, майданчик для апробування та впровадження новацій. Центр, який під егідою ЮНЕСКО, під керівництвом Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та патронатом Національного центру «Мала академія наук України» сприяє розвитку наукової освіти в Східноєвропейському регіоні.


 

Історія

 

1947 рік

Започатковане перше Товариство науки і техніки учнів (НТУ) – “Товариство науки і техніки школярів” у м. Києві, на базі міського Палацу піонерів

1965 рік

Організовано Київське міське наукове товариство учнів “Дослідник”

1972 рік

Створено Київську Малу академію наук “Дослідник”

жовтень
2010 року

Рішенням Київської міської ради від 29.04.2010 р. №577/4015 19.10.2010 р. створено Комунальний позашкільний навчальний заклад “Київська Мала академія наук учнівської молоді”

жовтень
2017 року

На базі Малої академії наук України відкрито Центр ЮНЕСКО 2-ї категорії відповідно до рішення, прийнятого на засіданні Виконавчої Ради Організації Об’єднаних націй з питань освіти, науки і культури

2023 рік

На виконання Рішення ІІ сесії ІХ скликання Київської міської Ради від 15.12.2022р. №5896/5937 «Про зміну найменування Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала академія наук учнівської молоді» та Розпорядження Київського міського Голови від 22.11.2023р. №1137 «Про затвердження Статуту КЗПО  «Київська Мала академія наук учнівської молоді» внесено зміни щодо найменування юридичної особи: Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді» (КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді») змінено на Комунальний заклад позашкільної освіти «Київська Мала академія наук учнівської молоді» (КЗПО «Київська Мала академія наук учнівської молоді»)

 

ЦЦЦ

 


Досягнення навчального року

 

 

20

лауреатів стипендії
Президента

 

150

переможців
Всеукраїнських конкурсів

 

36

перемог у міжнародних
конкурсах

 

150

сюжетів у ЗМІ

 

 

700

переможців міських
конкурсів

 

5

патентів

 

50

публікацій вихованців
у фахових виданнях

 


 
 

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

 

 

Версія для друку Опубліковано: 19 Серпня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.