ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

 

Сучасна екологія ‒ принципово нова дисципліна, яка розвивається на перетині природничих, гуманітарних і технічних наук та залучає у свій науковий арсенал їхні теоретичні й практичні напрацювання. Адже постійні порушення природної рівноваги екосистеми формує нові вимоги до екологів.  А війна в Україні робить питання екологічної безпеки та спільного майбутнього особливо гострими.

Зареєструватись

 


 

Організаційна структура відділення

Cекція "БОТАНІКА. ЗООЛОГІЯ. ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА ТА ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА"

Ви познайомитесь з різноманітністю рослинного світу, зможете виконати експериментальні дослідження, навчитись користуватись лабораторним обладнанням, опанувати методи мікроклонування рослин. В теплицях Національного ботанічного саду зможете спостерігати інтродуковані декоративні види рослин. Ми познайомимо вас з флористичним моніторингом, геоботанічною картографією, ландшафтним дизайном. Впевнені, що для багатьох юнацьке захоплення з часом трансформується в покликання, а робота в нашій секції, допоможе у виборі професії.

Cекція "ОХОРОНА ДОВКІЛЛЯ ТА РАЦІОНАЛЬНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ. ЛІСОВЕ І САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО. АГРОНОМІЯ"

В лабораторіях УДУ імені Михайла Драгоманова та Національної академії наук України ви зможете провести власні дослідження, присвячені охороні довкілля, раціональним методам природокористування, біоценології лісу, питання збереження та охороні лісостану, проблемам вивчення лікарських та отруйних рослин, а також питанням агротехніки вирощування сучасних сільськогосподарських культур. Під час теоретичних занять ви ознайомитеся з різними темами біологічної науки, що допоможе під час підготовки до НМТ. Набутий вами досвід дозволить не лише сформувати наукове бачення проблем довкілля, а й назавжди залишить у ваших серцях любов до природи та бажання захищати кожну ланку у складному ланцюгу біосфери.

Cекція "ЕКОЛОГІЯ"

Сьогодні екологія поєднує усі природничі, точні, гуманітарні і соціальні науки з метою пошуку шляхів оптимального розвитку людства та нових методів збереження біосфери планети. Екологія – це одночасне дослідження всіх взаємин живого з органічними і неорганічними компонентами середовища. Інструментами того пізнання є спостереження, проведення дослідів, висування теорій, які пояснюють ці явища.

Екологічна наука – велика галузь людського знання, що вивчає взаємодії організмів і їх угруповань із навколишнім середовищем з застосуванням як загальних наукових (фізики, хімії, математики, біології), так і власних методів дослідження (біотестування, екологічної індикації, екологічного моніторингу, аерокосмічної реєстрації, екологічного моделювання). Під час навчання в секції ви ознайомитеся з розділами теоретичної і прикладної екології та матимете можливість проводити експериментальні, пошукові науково-дослідницькі роботи на базі лабораторій Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України та інших наукових установ.

Секція "ЕКОДИЗАЙН"

Це поєднання новітніх підходів із дослідженням, дизайнерським мисленням та концепції відтворення природного середовища. Ви дізнаєтесь що таке біоніка, натургаден, дощові та ксерофітні сади. А також зможете дослідити самостійно екосистемні послуги обраного середовища.

Розклад роботи укомплектованих секцій

Увага! У розкладі можливі зміни. Для уточнення інформації про заняття звертатися напередодні до керівників секцій

 

 

Конкурс-захист

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН.

Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, формування в них патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для виховання інтелектуального потенціалу нації.

 

Дізнатися більше про конкурс

 

 Керівники

 

Ісаченко
Олена Миколаївна

 
завідувачка відділення; керівниця секції ботаніки, зоології, технології виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина; біологиня, викладачка біології та хімії


Назаренко
Володимир Іванович

 
керівник секції екології, провідний науковий співробітник Інституту біохімії імені О.В. Палладіна НАН України, кандидат біологічних наук


 

Мегалінська
Ганна Петрівна

керівниця секції охорони довкілля та раціонального природокористування; лісового і садово-паркового господарства; агрономії, доцентка кафедри здоров’язбережувальної освіти та фізичної рекреації факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, кандидатка біологічних наук

Дзиба
Анжела Андріївна

керівниця секції екодизайну,
доцентка кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, кандидатка сільськогосподарських наук

 

Никитіна
Анастасія Дмитрівна

 
методистка відділення; магістр за спеціальністю "Садово-паркове господарство"
 


 

Контакти керівників секцій

  

секція  "Ботаніка. Зоологія. Технологія виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина"

Ісаченко Олена Миколаївна

тел.: +380990775572

e-mail: man-kiev-en@ukr.net

 

секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування. Лісове і садово-паркове господарство. Агрономія"

Мегалінська Ганна Петрівна

тел.: +380507446237

e-mail: anna.megalin@ukr.net

 

секція "Екологія"

Назаренко Володимир Іванович

тел.: +380502430160

e-mail: nazarecokman@gmail.com 

 

секція "Екодизайн"

Дзиба Анжела Андріївна

тел.: +380679382100

e-mail: orhideya_oncydium@ukr.net

 


 

Залиште заявку на навчання
у відділенні екології та аграрних наук
та приєднуйтесь до учнів
Київської МАН

 

Як перші кроки у науці допомагають тінейджеру у подальшій особистісній реалізації? Дивіться це відео – і ви дізнаєтесь про цей «алгоритм» інтелектуального й характерного становлення особистості…

 

Календар заходів

 

 


 

Фотогалерея

 

 


 

Наші партнери

 

 


 

Контакти відділення екології та аграрних наук


//facebook.com/kiev.ecology/

Адреса: 01011, Київ, вул. П. Мирного, 19

Ісаченко Олена Миколаївна, завідувач відділення

Тел: (099) 077-55-72

E-mail: man-kiev-en@ukr.net

 

 

Версія для друку Опубліковано: 19 Вересня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.