Публічні виступи англійською мовою
"Loudspeaker.Express yourself!"

The more you like yourself,  the less you are like anyone else,  which makes you unique.

Walt Disney

 

Сьогодні молоді набагато простіше спілкуватися за допомогою меcсенджерів чи телефонів, ніж віч -на-віч.  Спілкування – це те, що відбувається між двома чи більшою кількістю людей, коли вони збираються разом та спілкуються – з друзями, у класі, на роботі чи в межах сім’ї. Ми спілкуємося кожного дня, проте це не завжди легко.

Ви коли -небудь зіштовхувалися із ситуацією, коли не могли презентувати власну ідею та почувалися ніяково? Чи колись у Вас бракувало слів, щоб відповісти на питання? Ви колись думали про те, що можна було сказати у ситуації, коли вона вже закінчилася?

Не потрібно хвилюватися! Ви такий не один! Кожен із нас колись мав подібний досвід та почувався саме так. Проте не кожен вчиться, як виходити з таких неприємних ситуацій переможцем!

 

У рамках проєкту міжособистісної комунікації та публічних виступів англійською мовою  Loudspeaker. Express yourself! Ви маєте змогу навчитися будувати якісне спілкування з друзями, однокласниками, вчителями та з іншими людьми у Вашому житті! І робити Ви це будите саме англійською мовою!

Проводиться набір серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Києва, які захоплюються публічними виступами та англійською мовою. Рівень володіння мовою: від впевненого intermediate та вище.

Мета:

Допомогти учням у розвитку навичок  якісного спілкування та  набутті досвіду публічних виступів. Розвиток цих навичок допоможе молоді у майбутньому бути більш підготовленими до вимог сучасного життя.

 


СТРУКТУРА 

Тривалість: жовтень 2023  - травень 2024 

Модуль 1

Що таке комунікація або чому люди по-різному сприймають однакову інформацію

Модуль 4

Робота з емоціями та техніки заспокоєння під час публічних виступів

Модуль 7

Візуальний супровід промови 

Модуль 2

Що таке активне слухання та чому вони важливе

Модуль 5

Структура промови або як побудувати ефективний виступ

Модуль 8

5 типи промов та як їх робити

Модуль 3

Як зрозуміти людину без слів або до чого тут мова тіла

 Модуль  6

Як відповідати на питання після промови та як це може допомогти при складанні усних іспитів чи захисті наукових робіт

 

Основні завдання:

  • навчити учасників вести ефективну комунікацію з будь-якою людиною англійською мовою;
  • навчити учасників готувати та презентувати виступи англійською мовою;
  • розвинути навички ефективного слухання;
  • навчити оцінювати виступи інших учасників.

 

Організатор: 

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді»

Керівник :

Апостолака Інга Олександрівна – керівниця  секції «Публічні виступи англійською мовою» відділення іноземної філології та зарубіжної літератури Київської МАН

Учасники:

учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Києва.

Заняття будуть проводитись у формі воркшопів онлайн.

Наприкінці навчання учні будуть мати впевненість у власних вміннях, навички роботи з іншими людьми та досвід  міжособистісної комунікації. 

 


 

 


 

Відгуки

Антоненко Катерина
учениця 9 класу

 Під час курсу ми отримали всі базові знання про підготовку і презентацію публічного виступу у теоретичній частині. Пізніше ми відпрацьовували наші знання на практиці за допомогою екскурсій центром міста. Це дало змогу не тільки випробувати себе у ролі екскурсовода, а й дізнатися більше про наше місто. Під час першої частини курсу ми не тільки слухали і сприймали інформацію, також ми її практично опрацьовували. Я зацікавилася проектом, бо була зацікавлена темою і англійською загалом. Дуже приємний було те, що нас вчили не тільки всього, що стосуються виступом перед публікою. Ми розглянули базові аспекти комунікації і людських взаємовідносин, а це дуже важливо у повсякденному житті. Також дуже приємними були і мої колеги, які мотивували і підтримували один одного на протязі наших занять. Таким чином у нас панувала дружня і привітна атмосфера. Після закінчення основної частини я відчуваю себе більш впевненою і обізнаною у виступах на публіку. Окремої уваги заслуговує наша неймовірна кураторка – Інга. Вона вклада у проект всю свою душу і це помітно неозброєним оком. Її педагогічний талант і захоплення своєю справою гідні захоплення. Вона зробила все, щоб кожний з учасників почувався комфортно і впевнено, не зважаючи на рівень володіння мовою. Цей проект я впевнено буду рекомендувати всім моїм знайомим, адже на мою думку, він є обов’язковим для кожної людини, бо навчає не тільки публічним виступам, а й успішної комунікації.
(Спеціалізована школа № 92 імені Івана Франка)

 

Чичкань Мирослава
ученица 9 класса

Завдяки цьому цікавому проєкту я дізналася багато нового і здобула практичний досвід завдяки онлайн-урокам та екскурсії, яку проводять учні, використовуючи отримані знання. Рекомендую проєкт усім, хто хоче навчитися виступати перед публікою англійською мовою, налагоджувати контакти з аудиторією. Дякую нашому чудовому викладачеві Інзі!

(СШ №88 м. Київ)

 

Дмитро
учень 11 класу

Участь у проєкті та у "Шкільних дебатах" дозволила мені розвинути свої розмовні навички та попрактикувати свої вміння аргументовано відстоювати свою точку зору. Все це допомогло мені на відмінно скласти міжнародний іспит на рівень володіння англійською B2. Я не перший рік навчаюсь у секції англійської мови та можу сказати, що викладачі секції горять бажанням навчити. І я дуже вдячний їм за отримані знання!

(СШ 85)

 

Ґурская Валерія
учениця 10 класу

Мені проєкт дуже сильно допоміг у всіх можливих аспектах, оскільки я раніше була сором'язливішою, коли справа доходила до якихось взаємодій із людьми. але зараз я відчуваю, що розкрила цей потенціал і можу правильно висловлювати свої думки, розуміти опонента, тим більше, англійською мовою! я змогла заповнити потребу у соціалізації, що було проблемою довгий час через ковід. Було дуже цікаво і що найголовніше - абсолютно без напруження і легко.

(Дистанційна школа "Оптіма")

 

Вікторія
учениця 11 класу

Хочу висловити величезну подяку за цей проєкт. 4 місяці пролетіло просто непомітно, а головне – плідно.

 Loudspeaker.Express yourself - це не просто проєкт для прокачування скіла в англійському, а ще й для прокачування себе на ментальному рівні. За цей період я з групою вивчила багато різних тем, які є найбільш актуальними зараз, а найголовніше я можу застосовувати їх у житті.

Мета з якою я сюди прийшла – почати впевнено говорити англійською та не боятися сказати щось граматично не правильно. З великою гордістю можу сказати, що я досягла своєї мети і тепер, якщо я зустріну іноземця на вулиці, мені не складно буде підтримати з ним розмову. Дякую Інзі Апостолаці за таку роботу та працю!

(СШ №277)

Шкуренко Крістіна
учениця 10 класу

Я навчаюсь в 257 гімназії в Києві. Весь проєкт мені дуже сподобався! Уся робота в межах курсу наповнена практикою з англійської, це допомогло мені стати впевненішою в розмовах з іншими, легше розуміти і вибудовувати власні думки. Також я дізналася багато корисної інформації про те, як правильно говорити, продумувати свої промови, налагоджувати комунікації з людьми. Я точно б порадила курс своїм знайомим, бо це чудова можливість розвиватися та вчитися. Знання знадобляться в майбутньому або ж навіть зараз, а атмосфера курсу справді чарівна! 

 

Анна Юдина
ученица 9 класса

Неймовірно цікавий та корисний проєкт. На ньому я отримала величезну кількість як теоретичних, так і практичних знань на теми комунікації та публічних виступів. Дуже класний зібрався колектив та просто чудовий викладач – Інга. Також величезна подяка за можливість використовувати набуті знання на практиці ще й у такому цікавому форматі як екскурсія. Раджу курс всім. Це крута нагода познайомиться з новими людьми і дізнатися багато нового.

(НВК "Домінанта")

 

Наталія
учениця 10 класу

Цей курс справді допоміг мені вдосконалити навички англійської мови. На відміну від інших курсів, цей спрямований більш на практику. Що і є дуже важливим для учнів мого віку. Велике дякую нашому куратору(Інга), яка зробила все, щоб наша команда отримала задоволення від тих годин, що були нам виділені. Курс чудовий!!!
(Гімназія-інтернат №13)

 

Олександр Гаврилко
учень 11 класу

Мені дуже сподобався проєкт! Матеріали проекту є корисними й практичними, тим паче, їх можна застосувати майже будь-де. Знання та досвід, які я отримав із проєкту, універсальні й точно допоможуть мені як у навчанні, так і загалом у житті.

Також, проєкт допоміг мені знайти впевненість у собі. Якщо на його початку я був досить закритим у собі, то зараз я можу вільно висловити свої думки, не думаючи про те, що вони можуть комусь не сподобатися. Атмосфера на заняттях особлива: я почуваюся, неначе вже декілька років знаю його учасників, із якими все вдавалося надзвичайно дружньо і узгоджено.

(Спецалізована школа №196)

 

Бабій Христина
учениця 10 класу

Завдяки цьому проєкту я знайшла багато нових знайомств і отримала цінні знання. Моя англійська стала набагато краще, я навчилася швидко складати промови і готувати їх. Окрема подяка вчителю Інзі Олександрівні за змістовні і цікаві заняття, розуміння і позитивні емоції.
Усім рекомендую!

(ліцей «Наукова зміна»)

 

Марія
учениця 10 класу

На заняттях нам розповідали про особливості виступу перед публікою, як побороти «страх великої аудиторії», як правильно структурувати промову і багато іншого. Великим бонусом було спілкування англійською мовою протягом всього проєкту. Кожен з нас мав змогу спробувати себе в різних ролях: timer, ah-counter та виконувач impromted speech, по завершенню проєкту ми готували final speech. Ми набули нових знань, умінь та навичок у сфері публічних виступів, удосконалили свою англійську, набули нового та цікавого досвіду.

(Гімназія Діалог)

 

Шнякіна Варвара
учениця 10 класу

Проєкт корисний і цікавий. Як випливає з назви та девізу курсу ("Express yourself" - "Самовираз, вираз/демонстрація себе"), тут ти зможеш висловлювати свої думки через публічний виступ. І це справді так! На курсі я навчилася як правильно писати тексти для публікацій, як поводитись перед аудиторією, як не розгубитися перед нею та як донести свою думку людям. Хоч я й виступала з промовою лише перед учасниками групи, але я здобула безцінний досвід під час виступу і тепер мені вже не страшно виступати перед аудиторією. "Подумаєш, уявити проєкт з фізики українською, пффф, я англійською про шкоду телебачення розповідала, це вже квіточки в порівнянні з тим. Я ж змогла виступити? Змогла. Значить і це зможу уявити". І так щоразу. Плюс до всього, я познайомилася з прекрасними людьми, з якими за півроку проєкту зблизилася і нудьгуватиму після закінчення курсу (Хлопці, ви найкращі!). Створити теплу атмосферу в групі, розповісти і пояснити кожному що та як, знаходити цікаві матеріали для групи і все це з любов'ю та турботою ... це забирає багато сил і дуже цінно, так що респект вам і велике спасибі за все це. Ну, і я вважаю ідею закінчити курс екскурсіями. Так, це звучить страшно на перший погляд, але очі бояться, а вуста розповідають про пам'ятки. Завдяки таким "вилазкам" я покращила трохи сприйняття англійської на слух, дізналася більше про Київ, зустрілася і провела чудово час з іншими учасниками групи (всі уроки проводились в онлайн режимі, так що можливість зустрітися насправді з'явилася саме завдяки екскурсіям). Ну і я ще зрозуміла, що за кордоном не пропаду, бо, якщо що, проводитиму екскурсії. У Києві змогла, отже, десь в Іспанії зможу. Приєднуйтесь до проєкту, не пошкодуєте!

(Ліцей податкової та рекламної справи 21)

 

Лутай Даниэлла
учениця 11 класу

Мені дуже сподобався цей проєкт. Викладач зміг грамотно піднести матеріал та привернути увагу студентів через онлайн-платформу. Завдяки цьому проекту моя остраха публічних виступів зменшилася і мені стало комфортніше утримувати зоровий контакт зі слухачами.

(Школа №27 м. Київ)

 

Єлизавета
учениця 10 класу

Дуже цікавий проєкт! Почала упевненіше себе почуватися на публиці та під час публічних виступів. Порівнюючи свої перші speeches у вересні та фінальний на speech contest у лютому, бачу суту різницю. Рекомендую проєкт «Loudspeaker. Express yourself!» тим, хто хочу покращити володіння голосом і тілом загалом під час виступів! Також навчають правильній структурі публічного виступу.

(Київська школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №85)

 

Ксенія
учениця 8 класу

Інга дуже хороший педагог, вона якісно розповідала про деталі і якщо я робила якусь помилку, то вона радо допомагала її виправити і давала об'єктивний і правильний feedback до моїх робіт. Матеріали лекцій завжди були цікавими. За місяці роботи в проєкті я дізналася багато нового та вдосконалила свої навички у виступах на публіці.

(школа №196)

 

Олексій
учень 10 класу

Якщо ви прагнете навчитися виступати на публіці, то це найкращий проект з найкращими вчителями, які допоможуть вам.

(гімназія "Діалог")

 

Майя
учениця 10 класу

Проєкт дуже допоміг, завдяки ньому я позбулася страху перед публічними виступами, стала розкутішою, зараз мені легше відчути себе комфортно перед людьми та цікавіше та яскравіше подавати інформацію, використовуючи набуті знання.

(гімназія «Діалог»)

 

 

 

 

Версія для друку Опубліковано: 30 Серпня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.