ПРОФІЛЬНІ ШКОЛИ

 

Літня багатопрофільна школа Київської МАН

 

pic_1533225382

Ви бажаєте відпочити влітку, але прагнете, щоб ваш відпочинок був змістовним дарував радість інтелектуальної творчості та креативу, а ще ви зацікавлені, щоб поруч із вами в цей час були однодумці?

Тоді вам необхідно стати призером ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та отримати право на участь у цій літній школі.

Інтерактивні ігри, вікторини,  мистецько-інтерактивні дискусії, тренінги, практичні заняття, майстер-класи, квести, зустрічі з відомими науковцями – все це не залишить вас байдужими та збагатить незабутніми враженнями про яскраво проведені дні у літній школі.

А щоб ви мали змогу переконатися в тому, що літня школа Київської МАН – це справді драйвово, пропонуємо вам ознайомитися з враженнями її безпосередніх учасників:

 

 

Марінеско Поліна, випускниця спеціалізованої школи №265 із поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу: «Дуже дякую літній багатопрофільній школі МАН за те, що багато чого цікавого та корисного тут дізналась. Мені дуже сподобались заняття, які були інтерактивними і на яких ми «вмикали» всю свою фантазію. Я дуже дякую всім викладачам за чудову можливість дізнатись чогось більше. Дякую за все!»

Чуканов Микита, випускник гімназії №191 імені П. Г. Тичини: «Цей тиждень у школі був просто неймовірним! Я познайомився з новими людьми. І на наступний рік я б дуже хотів приїхати сюди ще раз!»

Коломієць Ангеліна, випускниця спеціалізованої школи №265 із поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу: «Неможна сказати, що деякі заняття були цікавими, а деякі – ні. Всі заняття були цікавими! В цій школі дуже класно і добре, як вдома!»



 


 

«Школа юних гідів» - діти для дітей

 

«Школа юних гідів» заснована в секції історичного відділення історії Київської МАН. Авторка ‒ керівниця секції історичного краєзнавства Ганна Овсіївна Владимирська.

Мета ‒ розробка цікавих та неординарних турів як по Києву, так і по всій Україні, знайомство з невідомою історією, з таємничими пам`ятками тощо. Майбутнє тільки за тими, хто знає історію своєї країни!

Місія школи ‒ зламати стереотипи, що сформувалися відносно стандартних екскурсійних турів українськими містами України та Європи.

 Завдання:

• розвиток у юних істориків бізнесового мислення;
• реалізація бізнес-ідей та стартапів в туристичній сфері;
• популяризація серед молоді історико-культурної спадщини.

Проєкти школи на 2023 рік:

1. разом з Музеєм історії Києва:

• Малознайомі музеї (філії Музею Києва) та їх цікавинки;
• Виставкові події, їх висвітлення в екскурсіях школярів;
• Проведення свят у музеї: День писанки, День вишиванки, Свято народження Києва тощо.
• Під час виставки «Чумацька ікона», проведення бесіди-обговорення «Українська ікона» мистецтвознавцем Ганною Владимирською (присутні школярі, батьки, викладачі вишів, студенти І та ІІ курсів різних ВНЗ).

2. разом з Музеєм Гетьманства:

• Виставки сучасних українських художників – вчимося арткураторства;
• Про що розповідають портрети гетьманів? (квест)

3. разом з Музеєм українського народного декоративного мистецтва:

• Екскурсія виставкою картин Марії Примаченко й обговорення творчого доробку мисткині;
• Літні виставки у музеї і їх вивчення Школою Юних гідів;

4. разом з ботанічними садами Києва. Участь у тематичних проєктах українських садів.

• Екскурсії у Ботанічний сад Фоміна.
• Екскурсії у Ботанічний сад Гришка.

5. Мистецький Арсенал і співпраця з цією інституцією:

• Книгарня видавництва «Віват», участь у презентації книги Зінаїди Васіної «Еволюція українського вбрання. Сторінки історії».
• Книгарня Zakapelok, презентація дитячої книги про мистецтво Ганни Владимирської «Чому собаки не ходять у музей».

6. Галерея Лавра з виставкою ХРАМ (розписи храму у селі Липівка).

• Зустріч з художником-академіком А.Д. Криволапом.
•Екску рсія у село Липівка у храм (після нашої Перемоги).

7. Арт тури містами України (Київ, Житомир, Яготин, Чернігів, Ніжин тощо)

 








 


Літня науково-профільна школа за напрямом «Хімічні технології»

 

pic_1530777698

Якщо ви хочете переконатись у тому, що електрохімія – це стабільна й цікава робота в Україні й закордоном, або дізнатись про нобелівських лауреатів, народжених в Україні та про те, що спектр сучасної органічної хімії є дуже широким: від нових біологічно-активних речовин до наноматеріалів – відділення хімії та біології Київської МАН буде радо бачити вас учасниками Літньої науково-профільної школи за напрямом «Хімічні технології». 

Саме тут ви зможете набути нових навичок під час виконання лабораторних робіт  «Металізація неметалевих предметів або як зробити прикраси з рослин власного саду»; «Виготовлення косметичного мила»; «Аналіз якості косметичних засобів та продуктів харчування»; проведення аналізу води на базі хіміко-бактеріологічної лабораторії Деснянської водоочисної станції м. Києва; «Готування сировинної суміші. Високотемпературний синтез і виготовлення кольорового скла». 

Також на вас чекають дуже цікаві й змістовні екскурсії до Політехнічного музею НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» й презентації майже всіх кафедр хіміко-технологічного факультету НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського». 

 

Провідні науковці та викладачі цього факультету обов’язково наблизять тебе до навчання у цьому прекрасному закладі вищої освіти – одному з лідерів вищої освіти України!

Керівник проєкту – завідувач відділення хімії та біології: 

Черненко Вікторія Юріївна (097 642-94-23)

 


 

Літній науковий денний табір за напрямом «Технічні науки» «КPIcamp»

 

pic_1561012610

Ви плануєте стати студентом одного з технічних факультетів НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»Літня наукова школа відділення технічних наук КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» допоможе вам краще уявити, як буде проходити освітній процес у цьому закладі, адже виконання лабораторних робіт по різним кафедрам:

металознавства та термічної обробки, лазерної техніки та фізико-технічних технологій, високотемпературних матеріалів та порошкової металургії, авіа- та ракетобудування, конструювання електронно-обчислювальної апаратури факультету, промислової електроніки, акустики та електроніки, інформаційно-телекомунікаційних мереж, телекомунікації, інженерної екології, електропостачання, – екскурсія до  авіаційного ангару для вивчення літаків та вертольотів, економічні ігри, лекторій, майстер-класи  дозволять вам зануритися в освітній простір цього закладу.

 

 

 


 

Науково-профільна школа за напрямом «Біотехнології»

 

 


 

Літні школи НЦ МАНУ

 

origin_9l00pg36786

Шановні учні! Щороку Національний центр «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнські літні наукові школи. У 2020 році проводитимуться наступні школи:

мистецтвознавства

філософії

фізична

математична

хімічна

біологічна

робототехніки

філологічна

астрономічна.

 

Учасниками цих шкіл можуть стати учні-члени Малої академії наук України – переможці та учасники інтелектуальних масових заходів НЦ «Мала академія наук України» (за рекомендаціями журі).  У програмі кожної наукової школи – заходи і заняття відповідно до профілю самої школи, а також, звичайно, насичена й захоплююча екскурсійно-розважальна програма. 

Окрім збагачення знаннями й навичками з кожного наукового профілю, учасники цих шкіл  отримують друзів-однодумців з усіх куточків України, спілкування з якими продовжується ще багато часу поспіль.

Всеукраїнські літні наукові школи проводяться на базі оздоровчих таборів та баз відпочинку у різних регіонах нашої країни.

Отож, до праці – розпочинайте свій дослідницький шлях та ставайте учасниками цих шкіл!

Якщо вас зацікавила ця інформація – телефонуйте: 044 451-73-75

 





 

Версія для друку Опубліковано: 07 Грудня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.