Флешмоб “НаукаНаДивані”
У березні 2020 року освітні заклади України перейшли на дистанційну форму навчання. Це обумовило необхідність пошуку нових форм навчання та взаємодії між викладачами та вихованцями Київської МАН. Виявилося, що готуватися до важливих конкурсних випробувань можна не виходячи з дому! Учасники флешмобу “НаукаНаДивані” — вихованці Київської МАН — розповідають у своїх відеозаписах, як саме в домашніх умовах вони займаються науковими пошуками. Приєднуйся до пошуковців незвіданого — створи у своїй оселі “куточок відкриттів”!
Карантин змінив погляд багатьох людей на своє життя. Усі вони опинилися в певних рамках, за які не потрібно виходити. Цей час, який ми проводимо у себе вдома, може допомогти нам переосмислити власне життя та зазирнути у найпотаємніші думки своєї душі. Це певний відрізок часу, за який ми можемо зробити усе, що відкладали ще давно і на що не вистачало нам раніше вільної хвилини. Це чудова нагода налагодити дружні зв’язки з родичами, друзями, однокласниками. Це шанс навчитися робити щось власними руками, написати книгу, намалювати картини, подивитися фільми, серіали, допомогти батькам по господарству тощо. Це час попіклуватися про свою сім”ю та поспілкуватися зі своїми близькими. Це функція стоп-життя, якою ми повинні насолодитися вдосталь, та яку ми маємо використати по максимуму.
Михайло розробив сучасну та функціональну електронну платформу для підтримки освітнього процесу на будь-якому рівні.
Карантин кардинально змінив наш звичайний спосіб життя, він неочікувано увірвався в нього та задиктував свої правила. Зараз люди перебувають на самоізоляції, обмежуючи себе у живому спілкуванні та комунікаціях. Ми забули що таке прогулянки без маски, а найкращими нашими друзями стали рукавички та антисептик. Але розкисати і падати духом не слід, час плине швидко і карантин скоро закінчиться. У нашій пам’яті залишаться тільки спогади про нього. Тому рекомендую присвячувати вільний час речам, які ми постійно відкладали на завтра. Прочитати книги, до яких не дотягувалась рука; вишити картину, якій вже давно обрали місце у кімнаті; вдосконалити знання іноземної.
Для науки немає дистанцій.
І навіть під час карантину можна і навчатись, і проводити наукові дослідження. Окрім дистанційного шкільного навчання я активно займаюся наукою та нині міркую над питаннями правового регулювання розвитку діяльності з виробництва риби на основі використання рециркуляційних аквакультурних систем.
І головне. Карантин – не завада, а можливість, наприклад, організувати он-лайн Вебінар. Ми готуємо тему: «Доля риб у забрудненій водоймі».
Долучайтеся. Ставте перед собою завдання і кожен день прямуйте до власного успіху.
Ваш вихованець секції «Правознавство» відділення філософії та суспільствознавства Дмитришин Роман!
Опис роботи:
Розвиток авіаперевезень є одним з ключових та стратегічних напрямків для України, саме тому він вартий належної уваги і став предметом мого дослідження. В роботі було визначено особливості функціонування ринку авіаперевезень, проаналізовано сучасний стан вітчизняного ринку пасажирських авіаперевезень, проблеми його функціонування та пріоритетні напрямки розвитку. Також, в ході дослідження було виявлено та проаналізовано діяльність лідера ринку авіаперевезень України – авіакомпанію «Міжнародні авіалінії України» (коротко МАУ). Вона відіграє важливу роль у розвитку транзитного потенціалу України, її подальше успішне функціонування є запорукою розвитку вітчизняної авіаційної галузі в цілому. Саме тому, в роботі були запропоновані рішення та ідеї, що дозволили б МАУ досягти стабільності й посісти гідне місце у глобальному конкурентному середовищі авіатранспортних послуг.
Манівці пояснюють, для чого вивчати новітні технології. Вихованець секції «Internet-технології та WEB дизайн, навчальні та ігрові програми» відділення комп’ютерних наук Максим Безсмертний, учень 10 класу гімназії «Академія» Святошинського району, учасник шкільних та районних олімпіад, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів МАН України, демонструє, як 3D моделювання допомагає у повсякденному житті.
Вихованка відділення філософії та суспільствознавства Войтюк Дарія вкотре доводить нам, що МАНівці – це, дійсно, непересічні особистості: вони не перестають дивувати нас різнобічністю своїх інтересів та захоплень. Дарія знавець не тільки правознавства, а чудово знається на історії України та пропонує усім нам покращити свої знання з історії наших предків. Отже, це зайвий раз доводить, що відділення Київської МАН (а в даному випадку це відділення філософії та суспільствознавства та історії України) збагачують наших вихованців та разом формують багатогранну особистість кожного з них!
Карантин – це твоя самаорганізація та відповідальність перед самим собою і суспільством незалежно від віку. Кожен з нас є патріот та особистість , яка може змінити історичні події або сприяти розвитку України в різних галузях.
Я пропоную Вам помандрувати зі мною неймовірними історичними фактами розвитку нашої держави та переконатися , які ви маєте знання з історії у вільний час від дистанційного навчання. Я переконана, що отримані знання безумовно стануть у пригоді під час вашої підготовки до ЗНО.
З повагою дослідниця та Амбасадорка Київської МАН, відділення філософії та суспільствознавства секції правознавства Войтюк Дарія