ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ
ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

 

Освітній процес  у відділенні української філології та мистецтвознавства ‒ це: навчання з креативною командою фахівців, вивчення сучасних тем досліджень, постійна комунікація з провідними науковцями, участь у цікавих проєктах і заходах, що реалізовуються в межах Концепції всебічного розвитку та ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя столиці на 2023-2025 роки, можливість залучення до міжнародних конкурсів.

Зареєструватися

 


 

Організаційна структура відділення

Cекція "УКРАЇНСЬКА МОВА"

Українська мова – головний патріот нашої держави. Її вивчення допомагає пізнати самих себе. В межах відділення української філології та мистецтвознавства ти зможеш досліджувати рідну мову з використанням сучасних методик та технологій.

Ти навчишся аналізувати мовний матеріал, визначати походження людей за прізвищами, історію місцин за топонімами. Навіть іноземні слова стануть для тебе зрозумілішими, адже завдяки знанням з морфеміки ти будеш знати, як вони утворені.

Ти зможеш визначати маніпулятивну стратегію політика за фрагментом його промови. І це далеко не все.

Ти отримаєш можливість долучитися до спільноти провідних мовознавців України, створити власний лінгвістичний проєкт та презентувати його на всеукраїнських конкурсах, форумах та виставках.

Українська мова сьогодні – це надзвичайно актуально та важливо. Почни вивчати її разом з нами, і скоро про тебе заговорить увесь світ.

Cекція "УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА"

На секції ти зможеш створити науковий проєкт, від якого був би в захваті сам Іван Франко. Навчишся володіти словом не гірше за Тараса Шевченка чи Сергія Жадана. Дізнаєшся про сучасних письменників, подивишся під новим кутом зору на класиків літератури та напишеш про них дослідницьку роботу.

Ти матимеш можливість проявити себе всебічно, за підтримки керівника та колег, у проєктах і конкурсах, які організовує та проводить відділення та заклад. А головне, отримаєш задоволення від освітнього процесу, мотивацію розвиватися задля власного інтелектуального прогресу та на користь вітчизняної культури та науки.

Cекція "ФОЛЬКЛОРИСТИКА"

Якщо ти любиш народні пісні, анекдоти, хочеш досліджувати фейки та меми, мрієш створити власну колекцію фольклору та популяризувати українську традиційну культуру, тобі слід обрати секцію фольклористики.

Ти навчишся розрізняти жанри усної народної творчості, збирати фольклор, аналізувати його зразки та презентувати власні наукові розробки на широку аудиторію.

Ти опануєш техніки презентації свого дослідження, правила роботи над науковим текстом, постером, доповіддю. Завдяки цьому навчання в закладі вищої освіти буде для тебе легшим та приємнішим.

У межах роботи секції фольклористики ти отримаєш можливість створити власний проєкт зі збереження культурної спадщини та популяризувати її в різних країнах. Почни свій зірковий шлях разом з нами.

Cекція "ЛІТЕРАТУРНА ТВОРЧІСТЬ"

Пишеш поезію, прозу або драму? Готовий презентувати свій доробок або мрієш вдосконалити власний стиль? Тоді тобі варто долучитись до роботи секції літературної творчості.

Ти отримаєш базу з теорії літератури, навчишся редагувати тексти, готуватись до художніх конкурсів та презентацій. А ще зможеш нарешті видати свої твори! Секція літературної творчості – це твій шанс почати свій зірковий шлях.

Ти ще не з нами?

Долучайся!

Ми Тебе чекаємо!

Cекція "ТЕОРІЯ, ІСТОРІЯ МИСТЕЦТВ ТА АРТКРИТИКА"

У межах відділення української філології та мистецтвознавства можна досліджувати не лише літературу, а й кіно, живопис, скульптуру, тенденції світової моди, біоарт. Варто лише обрати секцію теорії, історії мистецтв та арткритики і долучитись до занять. Тут ти дізнаєшся більше про українські та світові художні практики, історію стилів.

Ти навчишся аналізувати зразки класичного та сучасного мистецтва. Знатимеш, як створює свої твори штучний інтелект. Опануєш тонкощі роботи з науковою літературою, нюанси підготовки презентаційних матеріалів власного дослідження та ведення дискусії.

Ти зможеш презентувати власні таланти в царині живопису, скульптури, ужиткового мистецтва. Матимеш нагоду долучитися до виставок, флешмобів, всеукраїнських конкурсів та міжнародних форумів.

Розклад роботи укомплектованих секцій

Увага! У розкладі можливі зміни. Для уточнення інформації про заняття звертатися напередодні до керівників секцій.

 

Конкурс-захист

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН.

Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, формування в них патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для виховання інтелектуального потенціалу нації.

Дізнатися більше про конкурс

 

 Керівники

 

Іваненко
Ірина Миколаївна

завідувачка відділення української філології та мистецтвознавства, керівниця секції української мови, доцентка, кандидатка філологічних наук


Годік
Катерина Олександрівна

керівниця секцій фолькльористики і теорії, історії мистецтв та арткритики, молодша наукова співробітниця відділу компаративістики Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, кандидатка філологічних наук  

Скакун
Ірина Володимирівна

керівниця секції української літератури, менеджерка культурних і соціальних проєктів


 

 


 

Контакти керівників секцій

  

секція "Українська мова"

Іваненко Ірина Миколаївна

тел.: +380983169812

e-mail: ivanenkoikman@gmail.com

секція "Фольклористика"

Годік Катерина Олександрівна

секція "Українська література"

Скакун Ірина Володимирівна

тел.: +380976131154

e-mail: skakun.iren@gmail.com

секція "Теорія, історія мистецтв та арткритика"

Годік Катерина Олександрівна

 
 

Залиште заявку на навчання
у відділенні  української філології та мистецтвознавства
та приєднуйтесь до учнів
Київської МАН

 

Календар заходів

 

 

 

 


 

Наші партнери

 

 


 

Контакти відділення української філології та мистецтвознавства


//facebook.com/groups/viddilennyafilologii/

Адреса: 01011, Київ, вул. П. Мирного, 19

Іваненко Ірина Миколаївна, завідувач відділення

Тел: (098) 316-98-12

E-mail: viddilennya_filologii@ukr.net

 

Версія для друку Опубліковано: 19 Вересня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.