ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

 

Діяльність відділення фізики та астрономії спрямована на формування усеосяжного інтересу до природних явищ та до законів, що керують ними. Учні не лише випробовують уже відомі закономірності, але й самотужки відкривають нові, ставлять складні питання й шукають відповіді на них у спостереженнях, дослідах, класичних та авангардних наукових теоріях.

Зареєструватися

 


 

Організаційна структура відділення

Cекція "ТЕОРЕТИЧНА ФІЗИКА"

На заняттях молоді вчені засвоять фізичні знання про те, як можна теоретично описувати фізичні явища та процеси. Основний наголос буде зроблено на розвиток уміння створювати фізичні моделі, які піддаються кількісному опису. Це дозволить сформувати в учнів фізичне мислення від емпіричного спостереження і вимірювань до висування гіпотез, пояснень наукових фактів із подальшою експериментальною перевіркою, і нарешті – до теоретичного узагальнення, окреслення в загальних рисах фізичної теорії.

Cекція "ПРИКЛАДНА ФІЗИКА"

Наші вихованці вивчають комплекс наукових дисциплін, розділів і напрямів фізики, які мають своєю метою розв'язання фізичних проблем для конкретних технологічних і практичних застосувань.

Прикладна фізика допоможе опанувати вихованцям фізичні явища, процеси поведінки та взаємодії тіл з вимірювальними приладами та системами.

Cекція "АЕРОФІЗИКА ТА КОСМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ"

Вихованці зможуть засвоїти основні фізичні процеси, які відбуваються в навколоземному космічному просторі, а також проаналізувати наземні та супутникові спостереження різних тіл як сонячної системи, так і далеких галактик.

Cекція "АСТРОНОМІЯ"

Юні науковці зможуть ознайомитися з найбільш загальними законами генезису та розвитку небесних тіл: Сонячної системи, зірок, галактик та всесвіту в цілому. Учні зрозуміють, що астрономія немислима без захопливих астрономічних спостережень!

Розклад роботи укомплектованих секцій

Увага! У розкладі можливі зміни. Для уточнення інформації про заняття звертатися напередодні до керівників секцій.

 

Конкурс-захист

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН.

Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, формування в них патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для виховання інтелектуального потенціалу нації.

 

Дізнатися більше про конкурс

 

 Керівники

 

Душинський
Віталій Олегович

 
завідувач
відділення фізики та астрономії

 

Литвинець
Ірина Григорівна

 
методистка
відділення фізики та астрономії


Горностаєва
Вікторія Володимирівна

керівниця секції прикладної фізики, співробітнця учбово-наукової лабораторії кріогенної техніки фізико-математичного факультету НТУ "Київського політехнічного інституту" ім. І.Сікорського

Козак
Людмила Володимирівна

керівниця секції аерофізики та космічних досліджень, доцентка кафедри астрономії та фізики космосу фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, докторка фізико-математичних наук 

Гаврильченко
Ірина Валеріївна

керівниця секції теоретичної фізики,  доцентка кафедри нанофізики конденсованих середовищ Навчально-наукового інституту високих технологій КНУ імені Тараса Шевченка, кандидатка фізико-математичних наук

Баранський
Олександр Ростиславович

керівник секції астрономії, старший науковий співробітник Астрономічної обсерваторії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук

 


 

Контакти керівників секцій

  

секція "Теоретична  фізика"

 

Гаврильченко Ірина Валеріївна

тел.: +380677284372

e-mail: ir.gavril11@gmail.com

 

секція "Прикладна фізика"

Горностаєва Вікторія Володимирівна

тел.: +380992221990

e-mail: viktorigornostaeva@gmail.com

 

секція "Аерофізика та космічні дослідження"

Козак Людмила Володимирівна

тел.: +380507291394

e-mail: gutovska@ukr.net

 

секція "Астрономія"

Баранський Олександр Ростиславович

тел.: +380973225352

e-mail: abaransky@ukr.net

 

Залиште заявку на навчання
у відділенні фізики та астрономії
та приєднуйтесь до учнів
Київської МАН

 

Як перші кроки у науці допомагають тінейджеру у подальшій особистісній реалізації? Дивіться це відео – і ви дізнаєтесь про цей «алгоритм» інтелектуального й характерного становлення особистості…

 

Календар заходів

 

 

 

 


 

Наші партнери

 

 


 

Контакти відділення фізики та астрономії


//facebook.com/groups/kmanfizyk/

Адреса: 01011, Київ, вул. П. Мирного, 19

Душинський Віталій Олегович, завідувач відділення

Тел: (063) 337-21-85

E-mail: physics.kman@gmail.com

 

 

 

Версія для друку Опубліковано: 19 Вересня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.