ІІ (міський) етап
Всеукраїнського Конкурсу - захисту
ІІ (міський) етап Всеукраїнського Конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України проводить Київська Мала академія наук.
ГАРЯЧА ЛІНІЯ:
298-48-55
Як взяти участь у ІІ етапі Конкурсу-захисту?
УЧАСНИКУ КОНКУРСУ
Переможці І етапу Конкурсу-захисту подають до організаційного комітету II етапу згідно з графіками (Дивись тут) такі документи (зразки Тут):
- Документ, що підтверджує особу
- Індивідуальний податковий номер (за наявності)
- Науково-дослідницька робота
- Мотиваційний лист
- Декларація академічної доброчесності
- Постер
РАЙОННОМУ УПРАВЛЯННЮ ОСВІТИ,
ЗАКЛАДАМ ОСВІТИ
Для участі у II етапі конкурсу організатори I етапу у визначені відповідними наказами строки подають до організаційного комітету II етапу такі документи:
НОРМАТИВНА БАЗА
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України
- Наказ МОНУ "Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України у 2024/2025 навчальному році" від 23.10.2024р. №1499
- Наказ МОНУ "Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України" від 08.02.2021р. №147
- Наказ Департаменту освіти і науки "Про організацію та проведення І (районного) та ІІ (міського) етапів Всеукраїнського Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського міського територіального відділення Малої академії наук України, вихованців КЗПО "Київська Мала академія наук учнівської молоді" у 2024 - 2025 навчальному році від 01.11.2024р. №127
- Наказ КЗПО "Київська Мала академія наук учнівської молоді" "Про організацію та проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнського Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського міського територіального відділення Малої академії наук України, вихованців КЗПО "Київська Мала академія наук учнівської молоді" у 2024 - 2025 навчальному році від 04.11.2024 р. №78-О
Як заватажити пакет документів
на ІІ етап Конкурсу-захисту?
Зареєструйтесь або увійдіть в особистий кабінет на Порталі Київської МАН: https://kman.kyiv.ua/ua/Profile...
Завантажте пакет документів для участі в конкурсі: дослідницьку роботу, мотиваційний лист, постер, Декларацію академічної доброчесності, особисті документи відповідно до графіку (Дивись Тут)
УВАГА! Якщо Ваша робота та пакет документів довгий час не завантажуються, НЕ ЧЕКАЙТЕ! Просимо Вас одразу надіслати їх на електронну пошту: konkurszakhyst@gmail.com та зателефонувати або написати до технічної підтримки*.
З алгоритмом завантаження пакету документів можна ознайомитись Тут
Після завантаження роботи постійно стежте за її статусом в особистому кабінеті, адже він буде змінюватись.
Статус «Відправлено» – Вашу роботу відправлено на перевірку.
Статус «Повернуто на підготовку» – Вашу роботу повернено у зв’язку з допущеними помилками під час подачі роботи. Внесіть виправлення, які Вам зазначив фахівець Київської МАН. Не хвилюйтесь і чекайте дзвінка або внесіть виправлення відповідно до коментаря фахівця Київської МАН.
Статус «Прийнято» – Вашу роботу перевірено та прийнято фахівцем Київської МАН.
УВАГА! У разі, якщо Ви надіслали роботу на електронну пошту: konkurszakhyst@gmail.com і її не завантажено у Вашому особистому кабінеті протягом 2-х календарних днів, негайно зверніться до технічної підтримки*.
Підготуйся до постерного захисту та наукової конференції.
Коротка інструкція для учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
Увага! Цьогоріч постерний захист та наукова конференція будуть проведені згідно з графіками. Графіки будуть оприлюднені на цій сторінці після закінчення прийому документів для участі.
*Телефон технічної підтримки Конкурсу-захисту: +380937008616 (Viber, Telegram) - Світлана РАДЧЕНКО
На допомогу учаснику
у підготовці до Конкурсу-захисту
ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ
СТИСЛО ПРО КОНКУРС, ВИМОГИ, ОЦІНЮВАННЯ
ІНСТРУКЦІЇ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
- Інструкція для учасників II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту у 2024-2025 навчальному році
- Методичні рекомендації щодо підготовки до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
- Інструкція щодо створення постеру за допомогою програми Microsoft Publisher
- Інструкція щодо створення постеру за допомогою програми Microsoft PowerPoint
- Рекомендації щодо уникнення типових мовностилістичних помилок у науково-дослідницьких роботах
- Алгоритм дій у разі виникнення форс-мажорних технічних обставин
Пам'ятка для учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт!
Шановні учасники ІІ етапу Конкурсу!
У разі виникнення форс-мажорних технічних обставин ви повинні діяти у відповідності з наведеним нижче алгоритмом!
Інструкція для учасників Конкурсу | У разі виникнення форс-мажорних ситуацій!!! |
| Якщо пропав Інтернет-зв’язок, твої дії:
Якщо пропало світло, твої дії:
Якщо пропав мобільний зв’язок:
Якщо оголошено повітряну тривогу:
|
ФОРС-МАЖОРНА СИТУАЦІЯ | АЛГОРИТМ ДІЙ |
---|---|
Якщо всі учасники конкурсу, організатори та члени журі не можуть вийти на зв'язок. | Захист автоматично переноситься на додатковий день захисту. |
Якщо всі учасники конкурсу, організатори та члени журі не можуть вийти на зв'язок у додатковий день захисту. Зв’язок відсутній більше 60 хвилин. | Секретар секції, дочекавшись зв’язку, зв’язується з учасниками конкурсу, повідомляє про дату захисту. |
Як змінюється графік захисту, якщо тривога триває понад 3 години, і частина учасників не може виступити навіть в додатковий день. | Після закінчення тривоги секретар повідомить учасників про другий додатковий день. |
Коли тривога триває понад 3 години. | Захист автоматично переноситься на додатковий день. |
Якщо захист учасника було перервано через повітряну тривогу, кому члени журі надають право захищати постер: тим учасникам, котрі не змогли захиститися через тривогу, або тим, які за графіком (у свій визначений час) мають далі приєднуватися? І, відповідно, кого з них члени журі мають заслухати в додатковий день постерного захисту? | У разі, коли захист учасника було перервано через повітряну тривогу, яка тривала менше 3 годин і є можливість продовжити захист:
Секретар секції повідомляє учасників конкурсу:
|
Коли учасником Конкурсу пропущено додатковий день захисту. | У випадку, коли учасник конкурсу не мав можливості захиститись у додатковий день, секретар журі повідомляє учасника про день захисту. |
Коли в основний та 2 додаткові дні постерного захисту не було можливості заслухати учасника конкурсу. | Секретар журі секції повідомляє членів журі про необхідність оцінити постерний захист по відео постерного захисту заочно та дистанційно. |
НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ
Чи є обов’язковим написання науково-дослідницької роботи з усіх секцій, які обрав учень під час реєстрації?
Написання науково-дослідницької роботи в усіх обраних секціях не обов’язково. Учні відвідують заняття секцій, за бажанням беруть участь у конкурсах, конференціях та інших заходах наукового спрямування.
Хто допомагає писати роботу?
Дослідницьку роботу учень виконує самостійно за консультативної підтримки вчителя, керівника секції та наукового керівника (за наявності).
Чи всім надається науковий керівник?
Кожному учню допомагає у виконанні дослідницької роботи педагогічний керівник та керівник секції. Якщо тема дослідницької роботи потребує спеціалізованої допомоги, керівник секції може звернутися до науковців з відповідних лабораторій, університетів або інших наукових і культурних установ. Процес підбору наукового керівника залежить не тільки від наявності професіонала у відповідній галузі, але й від його готовності взяти учня під своє наставництво.
Чи обов’язково мати керівника?
Учень може організувати свою роботу самостійно.
Який початковий алгоритм взаємодії учня з керівником секції?
Щоб розпочати взаємодію з керівником секції, зареєструйся на сайті Київської МАН (www.kman.kyiv.ua) та обери напрям, який тебе цікавить. Після реєстрації з тобою зв’яжеться керівник обраної секції, щоб відповісти на всі запитання. Розкажи про свої інтереси, ідеї та матеріали (за наявності) для кращого розуміння твоїх цілей і потенційної теми дослідження.
Як знайти контакти керівників секцій?
Контакти керівників секцій можна знайти на сайті Київської МАН. Для цього обери потрібний напрям за посиланням https://kman.kyiv.ua/ua/obery-naukovyj-napryam і у вкладці «Розклад роботи укомплектованих секцій» знайдеш контактні дані керівників.
Якщо інформації немає, звернися на гарячу лінію Київської МАН.
Чи є в наявності необхідне обладнання для проведення дослідів?
Так, є. Учні виконують свої дослідження у супроводі науковців на базі відповідних лабораторій та під пильним наглядом керівників секцій.
Хто потрапляє на III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України?
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України має три етапи:
I етап – районний (проводиться у 10 районах м. Києва та в НТУ - афілійованих членах Київської МАН);
II етап – міський;
III етап – всеукраїнський.
На III етап потрапляє один учень кожної з секцій, який набрав найбільшу кількість балів за результатами проведення II (міського) етапу конкурсу-захисту, посів І місце за рейтингом у відповідній секції.
Який термін подачі науково-дослідницьких робіт на ІІ етап Конкурсу-захисту?
Термін подачі науково-дослідницьких робіт на ІІ етап Конкурсу-захисту кожного навчального року затверджується наказом КЗПО «Київська Мала академія наук учнівської молоді».
Коли відбудеться Конкурс-захист робіт?
Кожного навчального року Міністерство освіти і науки України видає наказ «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України». Цим наказом визначаються термін проведення І етапу Конкурсу-захисту, термін подачі науково-дослідницьких робіт та документів на ІІІ етап Конкурсу-захисту.
Кожного навчального року наказом Департаменту освіти і науки м. Києва затверджуються терміни проведення І, ІІ, ІІІ етапів Конкурсу-захисту.
Чи є можливість отримати матеріальне заохочення своєї діяльності у Київській МАН?
Переможці III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України мають змогу отримати стипендію Президента України.
Також МАН може надати матеріальну підтримку для участі в міжнародних заходах, які проводяться за кордоном, у межах затвердженого фінансування.
Існують й інші можливості. Наприклад, наш вихованець Ігор Клименко став кращим студентом світу та отримав грант на 100 тисяч доларів.
Яка користь від участі в Конкурсі-захисті та інших проєктах Київської МАН?
Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН ‒ це унікальний досвід! Тут ти навчишся презентувати свої ідеї, аргументувати їхню важливість і знаходити рішення для актуальних проблем. Спілкування з науковцями, експертами та іншими ентузіастами сприяє обміну досвідом та генерації інновацій. Ти матимеш змогу випробувати себе в ролі дослідника, представляти свої проєкти на всеукраїнському та міжнародному рівнях і отримувати цінні поради від професіоналів.
Конкурс об’єднує молодих людей, які прагнуть вирішувати важливі соціальні та екологічні проблеми, інвестувати в розвиток нових технологій та шукати інноваційні рішення для покращення світу. Тут ти знайдеш однодумців, з якими можна обмінюватися ідеями та досягненнями. Найкращі учні можуть отримати стипендію Президента України, стипендію Київського міського голови та інші відзнаки.
Проєкти Київської МАН не лише поглиблюють твої знання, а й розвивають практичні навички, стимулюють мотивацію, допомагають у професійному самовизначенні. Участь відкриває доступ до стартап-інкубаторів, міжнародних конкурсів та олімпіад, формуючи конкурентоспроможних молодих лідерів. Як показує досвід, вихованці Київської МАН досягають успіху у навчанні, кар’єрі та реалізують свої ідеї на практиці.
ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ