ВІДДІЛЕННЯ
ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

 

Вихованці відділення філософії та суспільствознавства вчаться бути гідними послідовниками відомих українських мислителів в їх прагненні гармонії між людьми та думками, формувати нові стратегії сучасних людських комунікацій та нові світоглядні орієнтири. Приєднуйтесь до команди відділення філософії  та суспільствознавства і будьте серед тих, хто усвідомлює роль України в сучасному й майбутньому світі та розбудовує країну, в якій живуть вільні та щасливі люди!

Зареєструватися

 


 

Організаційна структура відділення

Cекція "ФІЛОСОФІЯ. КУЛЬТУРОЛОГІЯ"

Філософія навчить критично мислити й сформує системне бачення світу.

Вона джерело натхнення, творчості, рефлексій та переосмислення процесів, які відбуваються навколо.

Для майбутніх філософів запроваджені щотижневі мисленнєві практики, дискурси, швидкі інтерактиви, так звані «платонівські діалоги», де вони поринають у глибини світової філософської думки. Адже достеменно відомо, що чим раніше молода людина занурюється у процес мислення, тим більше шансів, що вона опанує навички критичного мислення і буде «мати сміливість користуватися власним розумом».

Cекція "РЕЛІГІЄЗНАВСТВО"

Щороку молоді хлопці та дівчата, які ще не так давно не мали жодного уявлення про релігієзнавчу науку, зараз з інтересом досліджують її глибини від давніх релігій Єгипту та Месопотамії до новітніх релігійних культів New Age. У секції «Релігієзнавство» на вас чекають дослідження закономірностей виникнення, розвитку та функціонування релігійних систем; вивчення сучасних тенденцій в розвитку релігієзнавства, засвоєння новітніх філософських та методологічних концепцій світової та вітчизняної історії релігії, з метою прояснення філософських проблем відповідних релігійних вчень; розуміння сакрального та антропологічного змісту релігії; встановлення взаємозв’язку між релігійною традицією і сучасними тенденціями в царині релігієзнавства. Зануртесь у безмежний світ знань разом з нами!

Cекція "ПРАВОЗНАВСТВО"

Події у сучасному світі довели, що людина завжди має бути готовою до стрімких злетів та падінь, до незручних обставин, до нових викликів, непередбачуваності  та доленосних рішень. Майбутні юристи обов’язково мають знати та усвідомлювати правові приписи України, жити відповідно до них та непримиренно ставитись до правопорушень з боку інших суб’єктів, і це є невіддільним складником роботи секції правознавства.

Системний підхід до вивчення правової культури різних сфер людського та суспільного життя, усвідомлення юридичної свободи та відповідальності особистості в сучасному суспільстві, непримиримість у ставленні до правопорушень – ось вихідна матриця правників, знавців юридичних наук та практиків-консультантів юридичних галузей, яку вдумливо вивчають та наслідують учні-члени секції правознавства.

Cекція "ПЕДАГОГІКА"

Навчання у секцій "Педагогіка" ‒ це чудова нагода для всіх столичних школярів, які мріють у майбутньому працювати з дітьми. Адже вже зараз, ще навчаючись у школі, вони матимуть можливість пізнавати ази цієї професії, особливості взаємовідносин педагога з учнями, знайомитись з педагогічними практиками відомих педагогів через особисту залученість, вдосконалювати себе, розвивати творчі підходи, надихатися Мудрими Вчителями та робити наш світ кращим.

Cекція "ПСИХОЛОГІЯ"

Навчання в секції "Психологія" передбачає формування системи знань про психологічні особливості взаємодії людини зі світом, які визначають та формують наше життя і суспільство.

Тут можна дізнатися як влаштована психіка людини, яка частина її вивчена, а яка ще є полем для пізнання, як відбувається дослідження природи людини, розрізнення закладеного в нас природою і набутого. На що ми впливаємо в собі та інших, як взаємодіяти зі світом, зберігаючи себе та його.

Cекція "МЕДІАПСИХОЛОГІЯ"

В межах курсу "Медіапсихологія" ви навчитеся розуміти особливості роботи медіа, побудови взаємодії  в соціальних  мережах, засвоїте навички регуляції медіапрактик та захисту від кіберризиків.

Курс сприяє розвитку критичного мислення, аналітичних здібностей, а також емоційного та соціального інтелекту. Пропонує простір для роздумів щодо маніпуляцій і загальної етики сучасності та майбутнього в медіапросторі.

Секція "СОЦІОЛОГІЯ"

Хочеш розуміти світ навколо тебе, відкривати нові соціальні тенденції та передбачати майбутнє? Хочеш бути крутим маркетологом або PR-спеціалістом, політиком або HR-спеціалістом? Тоді наша секція саме для тебе! В сучасному суспільстві соціологія – це інструментарій прийняття управлінських рішень. Досліджуй та пізнавай таємниці людської поведінки та суспільства в цілому у секції соціології!

Розклад роботи укомплектованиx секцій

Увага! У розкладі можливі зміни. Для уточнення інформації про заняття звертатися напередодні до керівників секцій.

 

Конкурс-захист

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН.

Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, формування в них патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для виховання інтелектуального потенціалу нації.

Дізнатися більше про конкурс

 

 Керівники

 

Кот
Тетяна Юріївна


завідувачка відділення філософії та суспільствознавства, керівниця секції правознавства, керівниця гуртка-методистка, Відмінник столичної освітиХаліков
Руслан Халікович

керівник секції релігієзнавства, кандидат філософських наук, член ГО «Майстерня академічного релігієзнавства», видавець, член Експертної ради при Державній службі України з етнополітики та свободи совісті 


Карчина
Лариса Яківна

керівниця секції педагогіки, керівниця гуртка-методистка. Нагороди та відзнаки: Почесна грамота МОН України, "Відмінник освіти України", нагрудний знак "Василь Сухомлинський", Подяка Київського міського голови

 

Русаков
Сергій Сергійович


керівник секції "Філософія. Культурологія",
кандидат філософських наук, доцент, експерт у сфері культури, "Відмінник освіти України"Дятел
Надія Леонідівна

керівниця секції психології; молодша наукова співробітниця лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, практикуюча психологиня


Найдьонова
Любов Антонівна

керівниця секції медіапсихології; провідна наукова співробітниця, заступниця директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, лауреатка державної премії України в галузі науки і техніки, докторка психологічних наук, член-кореспондентка НАПН України

Нікіфоров
Карен Сергійович


науковий консультант секції релігієзнавства, Голова ГО "Майстерня академічного релігієзнавства" 

 


 

Контакти керівників секцій

  

секція "Правознавство"

Кот Тетяна Юріївна

тел.: +380973699132

e-mail: tatiana_k@ukr.net

 

секція "Педагогіка"

Карчина Лариса Яківна

тел.: +380672445853

e-mail: metodist2012@ukr.net

 

секція "Філософія. Культурологія"

Русаков Сергій Сергійович

тел.: +380973699132

e-mail: s.s.rusakov@npu.edu.ua

 

секція "Психологія"

Дятел Надія Леонідівна

 

секція "Медіапсихологія"

Найдьонова Любов Антонівна

 

секція "Релігієзнавство"

Халіков Руслан Халікович

тел.: +380639669531

 

Залиште заявку на навчання
у відділенні  філософії та суспільствознавства
та приєднуйтесь до учнів
Київської МАН

 

Як перші кроки у науці допомагають тінейджеру у подальшій особистісній реалізації? Дивіться це відео – і ви дізнаєтесь про цей «алгоритм» інтелектуального й характерного становлення особистості…

 

Календар заходів

 

 

 

 


 

Наші партнери

 

 


 

Контакти відділення філософії та суспільствознавства


facebook.com/philosophy.kman/

Адреса: 01011, Київ, вул. П. Мирного, 19

Кот Тетяна Юріївна, завідувач відділення

Тел: (097) 369-91-32

E-mail: w.philosophy.kman@gmail.com

 

 

 

Версія для друку Опубліковано: 19 Вересня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.