ВІДДІЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

У відділенні поєднується ґрунтовна підготовка в галузі інформативних дисциплін з опановування цифровими технологіями та методами наукового пізнання, ознайомлення з логікою науково-дослідницького процесу. Зміст навчання реалізується з огляду на персональні потреби та вікові особливості учнів за допомогою як традиційних форм і методів навчання (індивідуальна, групова форми, методи бесіди, лекції, екскурсії, семінари, практикуми в наукових закладах, круглі столи, тренінги, моделювальна гра, навчальна дискусія тощо), так і цифрових технологій. Освітні програми відділення розраховані на учнів 8-11 класів.

Зареєструватись

 


 

Організаційна структура відділення

Секція "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ.  ПРОГРАМНА ІНЖЕНЕРІЯ"

У секції вихованці здобувають знання, набувають практичних навичок та компетентностей  інформативних напрямків комп’ютерної інженерії, які надають змогу аналізувати, будувати, використовувати та програмувати робототехнічні системи, а також вміння користуватися та навчатися за документацією та цифровими ресурсами у сфері вивчення програмування з метою ефективної організації дослідницької діяльності.

Секція "СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ. КІБЕРБЕЗПЕКА"

Навчання у секції для учнів, які люблять працювати з даними та знаходити закономірності у навколишньому світі, а саме з технологіями, присвяченими сучасним тенденціям розвитку сфери штучного інтелекту, огляду основних задач штучного інтелекту, опису загальних математичних та алгоритмічних моделей, методів та інструментальних засобів їх реалізації, еволюційному програмуванню, штучних нейронних мереж та експертних систем. Це дозволить учням вивчити та зрозуміти принципи побудови штучних інтелектуальних систем, створювати, деталізувати, комбінувати, спрощувати моделі для їх реалізації в програмних та кіберфізичних системах, також і на мобільних платформах.

Cекція "ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ ТА ВЕБДИЗАЙН.  НАВЧАЛЬНІ, ІГРОВІ ПРОГРАМИ ТА ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ"

Навчання у секції надає потрібну глибину знань та вмінь, з якими учні з легкістю зможуть розробляти мультимедійні ігрові програми, мультимедійні дидактичні комплекси з елементами гри, 3D моделювання та систем 3D друку, мультимедійні навчально-ігрові посібники, технології створення і підтримки різних інформаційних ресурсів в мережі Інтернет: сайтів, блогів, форумів, чатів, електронних бібліотек та енциклопедій; користувальницьких вебінтерфейсів для сайтів або вебдодатків, логічної структури, вебсторінок, найбільш зручних рішень щодо подання даних в мережі Інтернет, а також художнього їх оформлення.

Розклад роботи секцій

Увага! У розкладі можливі зміни. Для уточнення інформації про заняття звертатися напередодні до керівників секцій.

 

Конкурс-захист

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН.

Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, формування в них патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для виховання інтелектуального потенціалу нації.

 

Дізнатися більше про конкурс

 

 Керівники

 

Дем'яненко
Валентина Борисівна

завідувачка відділення
кандидатка педагогічних наук
 

Даниленко
Валентина Володимирівна

 
методистка відділення

Єфименко
Василь Володимирович

керівник секції "Інтернет-технології та вебдизайн.  Навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність", кандидат педагогічних наук 

Скіцько
Володимир Іванович

керівник секції "Системи та технології штучного інтелекту. Кібербезпека", доцент кафедри математичного моделювання та статистики Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, кандидат економічних наук, доцент

Мовчан
Микола Олегович

керівник секції "Комп'ютерна інженерія.  Програмна інженерія" 

 


 

Контакти керівників секцій

  

Секція "Інтернет-технології та вебдизайн.  Навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність"

Єфименко Василь Володимирович

тел.: +380509371447

e-mail: v.v.efimenko@npu.edu.ua

 

Секція "Системи та технології штучного інтелекту. Кібербезпека"

Скіцько Володимир Іванович

тел.: +380965038652

e-mail: skitsko.kneu@gmail.com

 

Секція "Комп'ютерна інженерія.  Програмна інженерія"

Мовчан Микола Олегович 

тел.: +380980772747

e-mail: work.m.movchan@gmail.com

 

Залиште заявку на навчання 
у відділенні комп’ютерних наук
та приєднуйтесь до учнів
Київської МАН

 

Як перші кроки у науці допомагають тінейджеру у подальшій особистісній реалізації? Дивіться це відео – і ви дізнаєтесь про цей «алгоритм» інтелектуального й характерного становлення особистості…

 

Календар заходів

 

 

 

 


 

Наші партнери

 

 


 

Контакти відділення комп’ютерних наук


//facebook.com/groups/kmancomputer/

Адреса: 01011, Київ, вул. П. Мирного, 19

Дем'яненко Валентина Борисівна, кіревник відділення

Тел: (066) 937-45-55

E-mail: computer.kman20@gmail.com

 

Версія для друку Опубліковано: 19 Вересня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.