ОТРИМАЙ МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ

США, Канада, Швейцарія, Хорватія, Польща, Бразилія, Мексика, Франція,
Туніс, Малайзія, Індонезія – стрічка міжнародних перемог вихованців
Київської МАН огортає земну кулю.

 

МІЖНАРОДНІ КОНКУРСИ

Міжнародні конкурси, у яких беруть участь вихованці Київської МАН, –  це особлива можливість досягти визнання своїх ідей на міжнародному рівні вже у шкільному віці. Перемога на таких змаганнях – це своєрідний «трамплін» у простір, де існують, без перебільшення, best of the best у своїй галузі науки, технологій та бізнесу.

Історії переможців завжди надихають. Так, сьогодні ім’я  випускника відділення технічних наук Київської МАН та Політехнічного ліцею КПІ Ігоря Клименка, який став найкращим студентом світу за версією Global Student Prize та отримав нагороду на зустрічі Clinton Global Initiative під час тижня Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку, відомо всім! А його перемога однією з найважливіших перемог України у 2022 році!

Сподіваємось, що одним із переможців будь-якого міжнародного конкурсу,  у якому ти можеш взяти участь завдяки науковій творчості у МАН, станеш саме ТИ.

Прагни успіху, досягай перемоги та розпочинай історію свого майбутнього!


Genius Olympiad

Міжнародний конкурс Genius Olympiad є найбільшим конкурсом наукових проєктів екологічного спрямування для учнів 9-11 класів. Він був заснований організацією Terra Science and Education, діяльність якої присвячена підвищенню якості життя через підтримку тих, хто займається освітою та інноваціями. Її партнером в цьому проєкті є Рочестерський технологічний інститут (Rochester Institute of Technology).

Конкурс Genius Olympiad створює можливості отримання знань і розвитку навичок, необхідних лідерам майбутнього, які сприятимуть забезпеченню екологічної сталості протягом усього життя. GENIUS є абревіатурою від «Global Environmental Issues and Us» (Глобальні екологічні проблеми та ми), а девіз конкурсу – заклик «Збудуємо краще майбутнє разом!»

Детальніше


Міжнародний конкурс інноваційних винаходів (ICAN, Торонто, Канада)

Конкурс iCAN надає винахідникам з усього світу можливість продемонструвати свої найкращі ідеї на міжнародному рівні. Мета конкурсу – створення в Торонто спеціальної платформи для розвитку креативності у світі й втілення в життя культури наукових виставок та інновацій. Також завдяки iCAN молоді науковці й студенти з усього світу можуть розширити свою міжнародну діяльність.

Цей конкурс є всесвітньо визнаною провідною подією, що демонструє постійне зростання та вдосконалення з моменту першого проведення у 2016 році, щороку побиваючи рекорди попереднього року за загальною кількістю учасників, країн та  організацій-партнерів. У 2022 році у конкурсі взяли участь 608 винахідників з 61 країни.

Детальніше


Міжнародна виставка винахідників INTARG


Міжнародна виставка винаходів та інновацій INTARG Poland є форумом для міжнародного просування представників науки, промисловості та бізнесу. Наука, харчова промисловість, побутові засоби, безпека, IT, промисловість, навколишнє середовище,  медицині, а також підвищення безпеки, якості та гігієни життя – категорії, в яких надаються проєкти. Основними критеріями оцінки поданих рішень є: рівень інноваційності, ринковий попит на той чи інший продукт, порівняння зі світовими замінниками, можливості впровадження і комерціалізації, економічні та соціальні ефекти тощо.

Детальніше


International Warsaw Invention Show 

IWIS – найбільша у Польщі та одна з найбільших у Європі подій, присвячених інноваційності та винахідництву, метою якої є сприяння інноваційному ставленню та заохочення молоді до інноваційного сприйняття світу.  Перед членами міжнародного журі IWIS стоїть непроста задача відібрати кращі проєкти,  тому що кожна робота має дуже високий науковий і технічний рівень.  Для участі у виставці запрошуються й представники фінансових інститутів, зацікавлених в інвестуванні в інноваційні продукти та технології. Це створює можливість укладання комерційних контрактів на впровадження представлених винаходів у життя.

Детальніше


Geneva International Exhibition of Inventions

Міжнародна виставка International Exhibition of Inventions  – найбільший та найпрестижніший в Європі захід. Не буде перебільшенням сказати, що це унікальний форум, на якому з року в рік презентується велика кількість новітніх технологій та гаджетів, що тільки з’явились на ринку або плануються до випуску. В рамках виставки свої розробки  представляють науковці й винахідники з науково-дослідних інститутів, промислових та комерційних компаній, приватних та державних організацій. Кращі розробки отримують нагороди Міжнародного журі.

До пандемії кількість експонентів International Exhibition of Inventions  перевищувало 800, в кількість відвідувачів була понад 30000.

Детальніше


Inventions Geneva Evaluation Days 2021 та 2022

Міжнародна виставка винаходів Geneva International Exhibition of Inventions не відбувалась, але винахідники з усього світу представляли свої роботи на Inventions Geneva Evaluation Days.

Детальніше


Фестиваль інженерних наук  і технологій I-FEST2

I-FEST² — це щорічний міжнародний 9-денний фестиваль інженерії, науки і технологій, організований Туніською асоціацією майбутнього науки та технологій (ATAST). Він збирає молодих (віком від 14 до 24 років) дослідників і розробників з усього світу в місті Монастір. Проєкти можна представити у різних розділах: фізика, екологія, інженерія, біологія, комп’ютерні технології, соціальні науки та мультимедіа.

Детальніше


Тайванський міжнародний науковий ярмарок  TISF

Тайванський міжнародний науковий ярмарок (TISF), організований Національним науково-освітнім центром Тайваню (NTSEC), є конкурсом наукових досліджень, що проводиться щорічно в Тайбеї, Тайвань.

Тайванський міжнародний науковий ярмарок проводиться вже понад 20 років. Це найважливіший міжнародний науковий конкурс на Тайвані. Талановиті старшокласники з усього світу збираються в цей час, щоб поділитися результатами власних досліджень.

Детальніше


E-NNOVATE

Інноваційна виставка E-NNOVATE була започаткована з метою поєднати традиційні інноваційні виставки з віртуальним світом та надати можливість розробникам представити свої роботи широкій аудиторії зручним, ефективним і економічним способом. E-NNOVATE – це платформа однодумців, яка дозволяє просувати інноваційні ідеї в найдальші куточки світу. Виставка E-NNOVATE охоплює 17 категорій від сільського господарства й логістики до охорони здоров’я та інформаційних технологій Кожний учасник має власний віртуальний стенд, на якому представлені відео та постер з описом роботи.

Детальніше


Міжнародна виставка винаходів та дизайну (Kaohsiung International Invention & Design EXPO)


Гаосюнська міжнародна виставка винаходів та дизайну (KIDE), організована Всесвітньою асоціацією інтелектуальної власності на винаходи (WIIPA), проходить у Міжнародному конференц-центрі Гаосюн у місті Гаосюн (Тайвань).

Детальніше


INOVA

Виставка INOVA почалася 1971 році як невелика регіональна виставка винаходів, що проходила в Загребському технічному музеї. Група ентузіастів таким чином почала реалізацію романтичної мрії заснувати в Загребі величезне міжнародне шоу винаходів. Сьогодні це одне з найстаріших світових інноваційних шоу. За 50 років свого існування INOVA зібрала, популяризувала і презентувала громадськості тисячі найкращих винахідницьких робіт. INOVA заохочує винахідників та символізує інноваційний дух в Хорватії.

Детальніше


Європейська виставка креативності та інновацій EUROINVENT

EUROINVENT — це важлива виставка інновацій, винаходів і досліджень, яка проводиться у красивому Палаці культури (Palatul Culturii) в Яссах, Румунія. Палац культури, архітектурний шедевр початку 20-го століття, є визначною пам’яткою Яссі й забезпечує творче середовище для проведення заходу. Виставка була заснована у 2009 році й з того часу відбувається щорічно. Організаторами EUROINVENT є Europe Direct ‒ організація, яка зосереджена на просуванні науки, інновацій та креативності в Європі для підтримки зростання та розвитку регіону, Університет Gheorghe Asachi в Яссах та Університет Александру Йоана Кузи в Яссах.

Детальніше


INFOMATRIX (Міжнародний конкурс комп’ютерних проєктів)

Міжнародний конкурс комп’ютерних проєктів, на меті якого є зібрати кращих у світі студентів-ІТ разом. Ці змагання також сприяють розвитку міжкультурного діалогу та співробітництва фахівців ІТ з різних куточків світу. 2019 року у конкурсі брали участь 785 учасників (347 проектів) із 36 країн.

Детальніше


INOVA-MLADI

Найбільша виставка молодіжних інновацій в Республіці Хорватія, яка з 2001 року регулярно збирає всі досягнення молодих інноваторів із Загреба разом з гостями з усієї Хорватії та з-за кордону.

ЦІЛІ ВИСТАВКИ: Зібрати всіх, хто виявляє свої творчі здібності в навчальній програмі чи позакласній діяльності в школах, асоціаціях новаторів, коледжах тощо. Об’єднати наставників з інноваціями, пов’язаними з навчальним процесом чи навчальним планом; висвітлювати інновації молодих людей для громадськості: ЗМІ регулярно публікують серію репортажів про виставки INOVA MLADI.

Детальніше


Малайзійська технологічна виставка Malaysia Technology Expo (MTE)


Malaysia Technology Expo є універсальною платформою для винахідників, дизайнерів та підприємців, на якій вони мають змогу представити свої винаходи, ідеї, проєкти потенційним інвесторам, промисловцям, маркетологам. За роки свого існування МТЕ перетворилась на значну міжнародну подію та сприяє поєднанню науковців та дослідників з тими, хто шукає нові ідеї для комерціалізації технологій, виступає каталізатором для створення синергії між підприємцями і науково-технічною спільнотою. Щороку винахідники та інноватори збираються з усіх куточків світу, щоб стати частиною престижної програми MTE Innovation Awards Programme, сподіваючись отримати золоту медаль. Визнання MTE високо оцінюється!


 

Malaysia Technology Expo 2021 Special Edition – COVID-19 International Innovation Awards II


Спеціальний онлайн захід, що проводиться в рамках щорічної Малайзійської технологічної виставки (MTE) з метою визначення та шанування новаторів і лідерів змін в умовах пандемічної кризи.


World Innovative Science Project Olympiad (WISPO)

Всесвітня олімпіада наукових інноваційних проєктів (WISPO) — міжнародний конкурс наукових проєктів з інноваційних питань STEM. Він був заснований і організований Індонезійським науковим товариством. WISPO розглядає проєкти в чотирьох загальних дисциплінах з акцентом на науці, а саме: природничі науки та математика (SM), інженерія та технології (ET), екологічні науки (ES) та енергетика (ER).

Мета WISPO: перевірка здатності учасників створювати дослідницьке середовище, повне інновацій, розвиток навичок наукового дослідження та духу новаторства серед учасників.


Global Industrie

Global Industrie зарекомендувала себе як одна з провідних виставок у світі, присвячених промисловості.

Європейська подія досконалості та промислових перспектив GLOBAL INDUSTRIE – єдина подія у Франції, яка включає: технології з усього світу

інноваційну вітрину, майданчик для дискусій, спеціальні події для практичного досвіду, можливість відстежувати тенденції, щоб отримати краще розуміння трансформацій, які зазнає галузь, об'єднання політичного світу та інституцій.

Її сучасне позиціювання, орієнтоване як на галузь майбутнього, так і на міжнародний бізнес, пояснює успіх попередніх заходів, які проводилися по черзі в Парижі або в Ліоні. Географічна диверсифікація дозволяє розширити й урізноманітнити коло відвідувачів.


International Science and Technological Fair MOSTRATEC

Міжнародний науково-технологічний ярмарок MOSTRATEC щорічно проводить Fundação Liberato у місті Ново-Гамбургу, штат Ріу-Гранді-ду-Сул, Бразилія. На заході представлені дослідницькі проєкти в кількох сферах знань.

Окрім виставки проєктів, Mostratec пропонує комплексні заходи, такі як SIET (Міжнародний семінар з технічної освіти), освітня робототехніка, спортивні та культурні заходи. З роками кількість відвідувачів та учасників зростає; серед них підприємці, національні та міжнародні органи влади, освітяни, студенти, преса, що робить Mostratec однією з головних освітніх подій країни. Цілі MOSTRATEC: пробудити інтерес студентів до розробки науково-дослідницьких і технологічних проєктів з метою збільшення та оновлення кількості дослідників; заохочувати уяву, цікавість і задоволення через наукові та технологічні дослідження; сприяти інтеграції освітніх закладів, наукових досліджень і промисловості, співпрацюючи в розробці, застосуванні та розкритті нових технологій.


Regeneron ISEF

Regeneron International Science and Engineering Fair (Regeneron ISEF) у 1942 році започатковано та координується авторитетної некомерційною організацією Society for Science and the Public.

Учасниками всесвітнього фіналу щороку стають понад 1700 молодих вчених і винахідників з понад 75 країн світу, а загальний призовий фонд складає не менш 4 млн доларів.

Важливими спонсорами конкурсу є численні компанії та корпорації, діяльність яких пов’язана з науково-технічними інноваціями, університети та інші освітні заклади, державні структури (зокрема, уряди міст, де проводиться конкурс).

Всесвітній фінал конкурсу проходить щороку у травні в одному з міст США. А вперше він відбувся 1950 року у м. Філадельфія (Пенсільванія). На всесвітньому фіналі проєкти оцінюють понад 1200 членів журі, визнаних професіоналів у галузях науки й техніки. Кількість відвідувачів – понад 10 000 осіб щороку. Це школярі-фіналісти, делегації з різних країн, освітяни, ЗМІ та представники громадськості.


 

Міжнародна олімпіада наукових проєктів INSPO 2021 (Туреччина)


Міжнародна олімпіада наукових проєктів INSPO організована BARGEM of Okyanus Colleges  для учнів середніх шкіл і проводиться на національному рівні з 2007 року.  З 2014 року вона розширює сферу діяльності та набуває міжнародного рівня. Молоді науковці з всього світу можуть представляти проєкти в таких галузях: інженерія, енергетика, навколишнє середовище та охорона здоров’я. Метою діяльності INSPO  є заохочення молоді до реалізації своїх ідей і сприяння глобальному розумінню екологічних проблем. Крім того, INSPO є партнером міжнародних проєктів MILSET, MOSTRATEC, FAST, IYSA-ISTEC, ISIF, ATAST-IFEST, INNOPA та EXPOSCIENCE MEXICO.


 

СERN VII Наукова школа з фізики для школярів на базі Європейської організації ядерних досліджень (м. Женева, Швейцарія)

Найбільша у світі лабораторія фізики високих енергій і фізики елементарних частинок, розташована на кордоні між Францією і Швейцарією.

Мала академія наук із 2011 року надає можливість учням-старшокласникам та педагогам проходити у ній стажування.

 

 

Версія для друку Опубліковано: 30 Серпня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.