INOVA-MLADI

INOVA-MLADI ‒ це найбільша національна виставка молодіжних інновацій в Республіці Хорватія, яка з 2001 року регулярно збирає всі досягнення молодих інноваторів із Загреба разом з гостями з усієї Хорватії та друзями з-за кордону. Організатори виставки: Асоціація інноваторів Загреба, факультет машинобудування та суднобудування, асоціація новаторів факультету машинобудування та суднобудування та асоціація молодих новаторів Загреба.

Мета виставки: стимулювання подальшого розвитку молодіжних інновацій у місті Загреб за допомогою великої виставкової події.

22-а виставка INOVA-MLADI з міжнародною участю підтвердила її статус найбільшої хорватської молодіжної виставки. В ній взяли участь 476 учасників із 41 школи із Загреба, 9 міст Хорватії та 3 іноземні делегації. Серед іноземних делегацій була й делегація МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ.

Виставку відкрила представниця мера Загреба пана Томіслава Томашевича пані Мадлен Вольф.

 

ЦІЛІ ВИСТАВКИ:

  • зібрати усіх учнів початкових і середніх шкіл Загреба та студентів, які виявляють свої творчі здібності в навчальній програмі чи позакласній діяльності в школах, асоціаціях новаторів, коледжах або у вільний час через творчу роботу
  • об’єднати наставників талановитих учнів;
  • висвітлювати інновації молодих людей із Загреба для громадськості: ЗМІ регулярно публікують серію репортажів про виставку;
  • вибрати та винагородити найкращих для міжнародних просувань хорватських інновацій; молодих людей, які продовжать золоту плеяду хорватських інноваторів на виставках по всьому світу.

Переможці 2022

Версія для друку Опубліковано: 26 Липня 2023
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.