INOVA

INOVA – виставка інновацій, новинок та молодіжних проєктів. Це виставка давніх традицій – друга найстарша виставка винаходів у світі, що розпочалася в 1971 році.

INOVA розпочалася як невелика регіональна виставка винаходів, що проходила в Технічному музеї Загреба. Група ентузіастів починала з романтичної мрії створити в Загребі величезну міжнародну виставку винаходів. Їх мрія втілилась у життя. За роки свого існування INOVA об'єднала, популяризувала та представила громадськості тисячі винаходів.

INOVA заохочує та символізує інноваційний дух у Хорватії.

Сьогодні виставки проводиться Хорватською мережею винахідників та WIIPA (Всесвітня асоціація винахідників та інтелектуальної власності) й може гарантувати масовий прибуток бізнесу та високий рівень організації.

Винахідники, раціоналізатори, вчені, студенти, викладачі, дослідники, дизайнери, підприємці, молоді винахідники та будь-хто з ефектними ідеями має право подати заявку на INOVA  і взяти участь у всіх програмах заходу.

Протягом останніх 10 років INOVA безперервно зростає, і кожен рік побиває рекорд попереднього року для обох показників: кількість експонентів і країн, які співпрацюють з нею. INOVA стала справжньою глобальною сценою для злиття інновацій та бізнесу по всьому світу. В її роботі беруть учать представники України, Тайваню, Малайзії, Польщі, В'єтнаму, Кореї, Камбоджі, Таїланду, Румунії, Великобританії, Саудівської Аравії, Канади тощо.

У 2022 році організатори чітко висловили свою підтримку Україні й не допустили представників Росії.

Крім того,  організатори кожному українському учаснику вручили спеціальну нагороду за хоробрість.


ПЕРЕМОЖЦІ 2022


 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Версія для друку Опубліковано: 14 Липня 2023
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.