Geneva International Exhibition of Inventions

Міжнародна виставка International Exhibition of Inventions  – найбільший та найпрестижніший в Європі захід. Не буде перебільшенням сказати, що це унікальний форум, на якому з року в рік презентується велика кількість новітніх технологій та гаджетів, що тільки з’явились на ринку або плануються до випуску. В рамках виставки свої розробки  представляють науковці й винахідники з науково-дослідних інститутів, промислових та комерційних компаній, приватних та державних організацій. Кращі розробки отримують нагороди Міжнародного журі.

У 1968 році Жан-Люк Венсан, який був переконаний, що найкращий спосіб зробити винахід відомим полягає в тому, щоб представити його на спеціалізованій виставці, створив компанію, щоб представляти винахідників та інноваційні компанії на виставках винаходів у Брюсселі, Нюрнберзі та Лондоні.

Протягом 3 років він представив 420 винаходів на цих заходах і набув цінний досвід у тому, як сприяти винаходам. Але виставки, в яких він брав участь, не принесли його клієнтам успіх, який вони очікували, тому Венсан вирішив створити свою власну виставку, яка щорічно проходить в Женеві починаючи з 1972 року.

Останні роки кількість експонентів International Exhibition of Inventions  перевищувала 800, в кількість відвідувачів була понад 30000.

Після трирічної перерви, пов’язаної з пандемією, у 2023 році виставка повернулась до офлайн формату.

48-ма Женевська міжнародна виставка винаходів проходила в комплексі Palexpo з 26 квітня по 30 квітня 2023 року під патронатом Федерального уряду Швейцарії, штату, міста Женева, Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) та Міжнародної федерації Члени Асоціації винахідників.

26 квітня вона була урочисто відкрита Федеральним радником, владою Женеви, IFIA, WIPO та Palexpo. Женевська виставка – це понад 700 експонентів із 45 країн – винаходи, які тут представлені вперше, представлені компаніями, винахідниками, університетами, приватними та державними інститутами та організаціями – понад 30 000 відвідувачів з усіх п’яти континентів, а також 650 журналістів з усього світу. Головний глобальний інноваційний захід дотримав усіх своїх обіцянок, кількість і якість експонентів перевершили очікування. «Вся команда International Exhibition of Inventions в захваті від успіху цього 48-го випуску. Рівень креативності та інновацій, продемонстрований цього року, був винятковим. Ми дуже раді бачити так багато винахідників і відвідувачів з усього світу, що збираються разом, щоб відсвяткувати дух винаходу», – каже міс Керолайн Сімонет, директорка заходу.

Виробники, торговці та фінансисти знайшли майже 1000 продуктів, готових до виходу на ринок.

Паралельно з Виставкою проведена серія семінарів, конференцій і заходів, присвячених передовим технологіям і передовим інноваціям.

 


Версія для друку Опубліковано: 11 Липня 2023
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.