Міжнародна виставка винаходів та дизайну (Kaohsiung International Invention & Design EXPO)

Гаосюнська міжнародна виставка винаходів та дизайну (KIDE), організована Всесвітньою асоціацією інтелектуальної власності на винаходи (WIIPA), проходить у Міжнародному конференц-центрі Гаосюн у місті Гаосюн (Тайвань).

Гаосюн є важливим портом та великим промисловим центром. Індустріальний парк Лінхай площею 2200 га, розташований на узбережжі та побудований у середині 1970-х років, включає  сталеливарний та суднобудівний заводи, нафтохімічний комплекс та підприємства інших галузей промисловості. У місті є також нафтопереробний завод, розвинене виробництво алюмінію, цементу, добрив, цукру, цегли, черепиці, паперу тощо. Місцева консервна промисловість включає перероблення риби та фруктів. Гаосюн рухається до «зеленого», «еко», «технологічного», «культурного» та «природного» розвитку. Місто цілий рік має сонячний і приємний клімат. Він також успішно використав свою багату історію та культуру, гірські та океанські ресурси та перетворив їх на справжні туристичні об’єкти. Будучи одним із найважливіших транспортних вузлів у Південно-Східній Азії, мережа громадського транспорту в Гаосюні є чудовою, з добре розвиненою тривимірною транспортною мережею, що забезпечує морський, повітряний та наземний транспорт.

Будучи однією з найбільших експозицій в Азії, Міжнародна виставка винаходів та дизайну (Kaohsiung International Invention & Design EXPO)  є чудовою платформою для винахідників, щоб демонструвати свої дослідження, демонструвати ідеї та ділитися думками з учасниками з більш ніж 26 країн.


ПЕРЕМОЖЦІ 2022

 

Версія для друку Опубліковано: 13 Липня 2023
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.