Вітаємо вихованку секції теології, релігієзнавства та історії релігії з перемогою!

Вітаємо вихованку секції теології, релігієзнавства та історії релігії з перемогою! Другий рік поспіль вихованка секції теології, релігієзнавства та історії релігії відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН Катерина Геркіялбере участь у Всеукраїнській олімпіаді «Ісламський Схід: історія та сучасність». Цього року маємо одразу дві нагороди – за найкращу творчу роботу – есе за темою свого наукового дослідження, та диплом ІІ ступеня. Свято науки та творчості відбувалося у стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Перший етап олімпіади передбачав написання есе на ісламознавчу тему, а вже у фінал олімпіади пройшли десятки найкращих знавців ісламу з усієї країни.

 


Як завжди, КНУ імені Тараса Шевченка гостинно зустрів учасників олімпіади, провівши для них та їхніх керівників екскурсію славетним червоним корпусом університету та зустріч з керівниками мусульманських та кримськотатарських релігійних організацій, а також із представниками посольства королівства Саудівської Аравії в Україні.

 


Питання олімпіади стосувалися історії, літератури, культури, мов і географії мусульманських країн і передбачали глибоке занурення учасників олімпіади в тему.

 


Щиро вітаємо Катерину та її наукового керівника Карена Сергійовича Нікіфорова та бажаємо їм подальших наукових звершень!Версія для друку Опубліковано: 12 Квітня 2019