Відзначення та ногороди
![Відзначення та ногороди](/f/cover/2/Publications-33762-b8d907da3a9b200a9997b7c63bd60181-i.jpg)
Дискусії та обговорення, обмін досвідом та власними думками із учасниками з різних країн та експертами, надання та напрацювання пропозицій – все це є вагомим досвідом, що буде у нагоді нашим вихованцям у їх майбутньому власному, життєвому та професійному шляху. Адже молодим КМАНівцям будувати Європу, в якій вони хочуть жити.
Тож перша серія проєкту завершена. Найактивніші інтелектуали отримали визнання та заслужені нагороди. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.
Разом творимо нові освітні орієнтири та суспільні виміри!