Про Genius Olympiad Global 2023 і геніїв Київської МАН

Про Genius Olympiad Global 2023 і геніїв Київської МАН Завершився Всесвітній фінал Genius Olympiad, наша команда повернулась додому з нагородами, і ми зустріли її з радістю та гордістю! А тепер, коли минуло кілька днів і емоції трохи вщухли, хочеться поговорили про все детальніше, підсумувати результати та ще раз оцінити їх.

Цього року Genius Olympiad Global відновилась в очному форматі після пандемії Covid-19. Знову представники 63 країн, чиї проєкти пройшли у всесвітній фінал, зустрілись у м. Рочестер, США. Змагання відбувалось у 7 категоріях: креативне письмо, наука, бізнес, музика, короткометражний фільм, мистецтво, робототехніка.

 10 юних геніїв Київської МАН в складі української команди захищали свої проєкти перед поважним журі.

Давайте знайомитись з ними:

Козинець Софія, учениця Київського природничо-наукового ліцею №145, вихованка відділення вихованка відділення хімії та біології представляла проєкт «Екобіосумісні епоксидні композити з рослинними мікро- та нанонаповнювачами як інноваційний матеріал для медичних, побутових та промислових застосувань» в категорії «Наука». Нагороджена Science Silver Medal.   

Цікава деталь: за день до від’їзду на фінал Genius Olympiad Софія брала участь у фіналі конкурсу «Освітні Амбасадорки Київської МАН 2023», на якому перемогла у номінації «Амбасадорка-лідерка» і отримала відзнаку «Мала сова»

Радченко Валерій, учень ліцею № 157, вихованець відділення філософії та суспільствознавства представив роботу «Чому Дніпро помирає?» в категорії «Креативне письмо». Вона нагороджена Creative Writing Silver Medal.

В роботі Валерія йде мова про те, що люди повинні говорити, бачити, чути та усвідомлювати те, до яких наслідків призвела їхня бездіяльність. Щоб полагодити, загоїти таку артерію всеукраїнського значення потрібно не одне десятиліття. Але треба лише почати й справді прагнути змін. Ми, спільно, разом, маємо зрозуміти як, а головне ‒ що! необхідно зробити. Що нам потрібні:

● особиста відповідальність кожного

● розробка водної стратегії України

● підтримка природної біологічної меліорації

● політична воля

● спільні дії

А ще віра в очищення річки! Адже її стан ‒ це один зі складників нашого життя!

Валерій писав це ще до підриву Каховської ГЕС російськими окупантами. А після трагедії його робота на жаль стала актуальнішою. Проте ми віримо, що Валерію та його однодумцям під силу здобути перемогу й у справі відновлення екологічного стану Дніпра!

Про інших геніїв Київської МАН у подальших розповідях. Залишайтесь з нами!

Версія для друку Опубліковано: 21 Червня 2023