Започаткування нового руху "Мрійники України"

Започаткування нового руху "Мрійники України" 21 січня, напередодні Дня Соборності, у Національному Музеї Історії України відбулася церемонія започаткування нового руху "Мрійники України", метою якого є − допомога дітям рухатися за призначенням, заміна поняття «гарно вчитися− це не круто» на «твоя мрія − це твоє майбутнє», бо мрія у серці сучасного школяра, студента − це і є початок формування майбутнього успіху нації.


Розпочалася церемонія презентацією відеокліпу на гімн Руху "Мрія про Україну", основу якого склали кадри підготовчого процесу, а саме: протягом місяця до офіційного старту проекту обдаровані діти, від малих до великих, малювали позитивну карту-пазл України, писали записки з високими мріями.

Молодих українських мрійників привітали віце-президент НАН України Сергій Іванович Пирожков, бронзовий призер конкурсу молодих виконавців "Нова хвиля" Вячеслав Рибіков, представник Малої академії наук м. Києва, кандидат педагогічниних наук Ірина Хован, представник духовенства Европарламенту єпископ Сергій Балюк. Наприкінці зустрічі записки з мріями покладено в капсулу часу, яку передано в архів Національного Музею Історії України.

Версія для друку Опубліковано: 25 Січня 2016