«Юний екоаудитор»

«Юний екоаудитор» 26 жовтня відбулося перше офіційне заняття за курсом «Юний екоаудитор», заснованим на базі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України (ДЕА). Упроваджений курс – спрощений, узагальнений, перероблений і адаптований для учнівської аудиторії з метою підготовки екологічних аудиторів. Навчальна програма занять, розроблена співробітниками кафедри екологічного менеджменту та аудиту, розрахована, насамперед, на членів секції екології та інших секцій відділення екології та аграрних наук Київської МАН, а також учнів, охочих взяти участь у підготовці. Вона включає питання екологічного менеджменту і аудиту з основами екології та методичні вказівки до виконання практичних робіт юними екологами.


На урочистому відкритті курсу присутніх учнів та вчителів привітали: ректор ДЕА, професор Олександр Іванович Бондар, професор кафедри екологічного менеджменту і аудиту, керівник секції екології та віце-президент Київської МАН Володимир Іванович Назаренко, завідувач відділення екології та аграрних наук Київської МАН  Олена Миколаївна Ісаченко. Вступну лекцію пропредмет і завдання дисципліни, її місце у системі природоохоронної діяльності, завдання і доцільність проведення екологічного аудиту та стан природних ресурсів в Україні і його вплив на здоров’я населення прочитала директор філії ДЕА «Науково-дослідний центр екологічної безпеки та природокористування» Віра Василівна Смоляр. Після лекції слухачі тривалий час знайомилися з дослідженнями і практичною роботою, які проводяться на кафедрі екологічного менеджменту та аудиту і в Науково-дослідному центрі екологічної безпеки та природокористування.

Юні охоронці природи щиро дякували за можливість розширити свої знання в галузі екології, екологічного менеджменту і аудиту, яка надається їм в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління Мінпририроди України.

Версія для друку Опубліковано: 28 Жовтня 2016