Відділення історії проводить вебквест «Загублений паспорт» в рамках проєкту «Україна – моя родина».

Відділення історії проводить вебквест «Загублений паспорт» в рамках проєкту «Україна – моя родина». М. С. Грушевський був популяризатором, організатором та дослідником української історії. Він здобув не лише всеукраїнське, але і світове визнання. Його неймовірно багатогранна творчість приголомшує своєю проблематикою, різноманітністю, ґрунтовністю. Михайло Грушевський є автором понад 2 тис. праць з історії, літератури, етнографії, фольклору. Однак уславився М.С. Грушевський головною працею свого життя – 10-томним монументальним твором «Історія України-Руси», який писав більше 38 років. Грушевський на величезному архівному матеріалі показав безперервність історії українського народу від часів Київської держави до 1658 року, довів, що український народ, як і всі інші слов’янські народи, мав своє власне коріння.

«Грушевський сполучає в собі дві гігантські творчі постаті: найбільший дослідник тисячолітньої історії України і найбільший творець живої історії – великого відродження України ХХ століття»,  – сказав Ю. Лавріненко.

Постать Михайла Грушевського входить по праву до чільного пантеону видатних українців. Тому вивчення його життя та діяльності викликає підвищений інтерес науковців.

Також про популярність цієї постаті свідчать дані Google (запит – Грушевський). Кількість виданих результатів сягає понад 4 млн.

Зважаючи на багатогранну постать Грушевського, пропонуємо вихованцям Київської МАН поглибити свої знання про цю особистість, пройшовши наш вебквест.

Вас чекатимуть цікаві завдання, у разі виконання яких ви отримаєте призи! Вебквест проводиться з метою популяризації історії серед молоді, а також для активізації творчої, пізнавальної, інтелектуальної ініціативи школярів шляхом залучення їх у творчу діяльність.

У конкурсі можуть взяти участь школярі 5-11 класів.

Вебквест проводиться з 1 жовтня до 1 листопада 2020 року:

1-11 жовтня – прийом анкет;

12-18 жовтня  – проходження вебквесту та виконання завдань (12 жовтня надається посилання на вебквест);

19 жовтня – 1 листопада оцінювання конкурсних матеріалів членами журі;

2 листопада – оголошення результатів.

Журі обере переможців на підставі наступних критеріїв:

історична достовірність;

точність поданої інформації;

грамотність;

оригінальність та креативність оформлення;

дотримання авторського права.

Переможців конкурсу буде нагороджено подарунками, пам’ятними грамотами та дипломами.

Реєстрація за посиланням:

https://cutt.ly/1f9QCzA.

У разі виникнення запитань, будь ласка, телефонуйте за номером 067 707 87 62.

 

Версія для друку Опубліковано: 01 Жовтня 2020