Установчі сесії Київської Малої академії наук учнівської молоді

Установчі сесії Київської Малої академії наук учнівської молоді У період з 12.09.12 по 24.09.12 відбулися традиційні установчі сесії Київської Малої академії наук. Сесії проходили окремо у кожному з відділень. Старшокласники і вчителі київських шкіл дізналися про роботу наукових секцій, про заплановані різноманітні заходи: конкурси, екскурсії, конференції, творчі зустрічі; також вони мали можливість познайомитися з керівниками секцій. Цього року Київська Мала академія наук відкрила ще одне відділення – відділення наук про землю та урізноманітнила перелік секцій. Це дає учням чудову можливість обрати напрям діяльності за покликанням та інтересами.
Із початком нового навчального року МАНівців привітав директор Київської Малої академії наук учнівської молоді Васинюк В.О. та завідувачі  відділень. Педагоги висловили сподівання, що в цьому році велика МАНівська сім`я стане ще більшою. Адже з кожним новим навчальним роком кількість вихованців постійно зростає, а з нею збільшується й кількість призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Окрім співробітників Київської Малої академії наук, на установчих сесіях були присутні найактивніші учні – учасники і призери конкурсу-захисту, які розробляють нові цікаві наукові проекти вже не перший рік. Вони з радістю поділились своїми враженнями та  досвідом участі у конкурсі-захисті. Багато з них зазначили, що саме членство в академії допомогло зорієнтуватися у колі своїх інтересів, визначитися з майбутньою професією.

У сучасному світі нові інноваційні можливості дозволяють вчитися із задоволенням. Велика кількість дітей прагне до діяльності у позашкільних закладах з метою власного розвитку. Так у 2011−2012 році понад 9000 київських школярів були залучені до наукової діяльності. З них – 1661 учень став призером конкурсу-захисту.Цього року Київська Мала академія наук учнівської молоді прагне до ще більших перемог завдяки плідній співпраці з кожним вихованцем. Наші ж керівники секцій допоможуть школярам обрати тему науково-дослідницької роботи та підкажуть цікаві форми  та методи для її презентації.Отже, установчі сесії дали початок новим проектам та прагненням до перемог. Бажаємо всім учням обрати власний шлях до успіху!Версія для друку Опубліковано: 25 Вересня 2012