Участь юного економіста у двох курсах Дитячої школи мікроелектроніки Lampa KIDS

Участь юного економіста у двох курсах Дитячої школи мікроелектроніки Lampa KIDS Пишаємось, що одним з наймолодших учасників Дитячої школи мікроелектроніки Lampa KIDS на базі на факультеті електроніки НТУУ “КПІ імені І. Сікорського” цього літа став Теодор Іллін, учень 5 класу школи-ліцею «Ангстрем», вихованець відділення економіки Київської МАН. Він пройшов відбір одразу на два курси – “Основи робототехніки з Lego Mindstorms” та “Основи 3D моделювання та 3D друку”, що передбачали навчання до 2 місяців та захист власної практичної роботи. Хлопець складав базові конструкції роботів з використанням Lego Mindstorms, програмував роботів під певні задачі і навчився користуватися різноманітними сенсорами, 3D принтером і створювати власні 3D моделі у Fusion 360!

2 години занять, по відгукам учасників, рівносильні 8-ми годинному традиційному заняттю, а двомісячний інтенсивний курс у Lampa KIDS дорівнює навчанню протягом року. На занятті з шістьма дітьми працюють одразу чотири педагоги, з яких два практика та два лектори, а дитина повинна встигнути дивитися на дошку, на презентацію на екрані та засвоювати пояснення лекторів, одразу ж спілкуватися з викладачами-практиками, шукати запчастини у великому контейнері, збирати власну модель, бігти до комп'ютера й записувати програму, – так до кінця заняття повинен бути готовий макет з двома-пятьма функціями. Два курси дитячої школи мікроелектроніки Lampa Kids, на які був відібраний Теодор Іллін, дали можливість засвоїти конструювання робота та його програмування на платформі Mindstorms, самому друкувати деталі та презентувати свій власний підготовлений проєкт. Після презентації двох проектів Теодору запропонували навчатися на курсі програмування на мові Python, тепер він напрацьовує макетні знання за різними темами додатково з педагогом для того, щоб у вересні почати новий курс навчання.

Діти сприймають літо як “ми відпочиваємо від навчання”, але програма власного самовдосконалення Київської МАН може бути настільки насиченою, що поняття “не вчитися” не розглядається, бо поставлені стандарти літньої програми дуже високі.

 

Версія для друку Опубліковано: 26 Липня 2021