Нас вітають із 10-річчям Київської МАН

Нас вітають із 10-річчям Київської МАН Нам – 10 років, і як же це приємно – отримувати вітання від науково-освітянської еліти Києва та України! Маємо честь приймати на свою адресу такі слова:

Шановна Ірино Юріївно!

 

Шановні члени колективу закладу!


Прийміть щирі вітання із першим десятиріччям діяльності від мене особисто й від учених очолюваних мною установ – Національної академії педагогічних наук України, Товариства «Знання» України, громадських організацій науковців!

Утворення Вашого закладу стало знаковою подією у формуванні системи пошуку й розвитку обдарованих дітей і молоді. У сучасному глобалізованому світі від наукових і науково-технічних досягнень країни залежить її успіх у регіональному і світовому вимірах, а отже і благополуччя її громадян. Готуючи свідому національну еліту  – високоморальних учених-гуманітаріїв й інженерів-дослідників, відданих своєму народові  – ми збережемо незалежність нашої держави, забезпечимо поступальні кроки її економіки й прогресивний розвиток українського суспільства.

Дорогі учні-манівці! Ваша інтелектуальна подорож у світ науки, що розпочалася зі шкільних років, допоможе Вам розширити горизонти своїх пізнавальних можливостей, сформувати світогляд людини, що мислить, а найбільш наполегливим – досягти вершин наукової творчості.

Шановні працівники закладу! Вам випала відповідальна і почесна місія плекання юних геніїв України – це без перебільшення звитяжна праця. Зичу Вам успіхів у цій благородній справі! Нехай множиться когорта обдарованих і патріотичних українців, здатних до наукової діяльності й досягнення результатів, достойних Нобелівських премій!

Здоров’я усім Вам і процвітання нашій Україні!

 

З повагоюВасиль КРЕМЕНЬ,
президент Національної академії педагогічних наук України,
президент Товариства «Знання» України,
академік НАН України і НАПН України,
міністр освіти і науки (2000-2005 рр.)

 

Версія для друку Опубліковано: 16 Грудня 2020