Київські МАНівці на міжнародній науковій конференції

Київські МАНівці на міжнародній науковій конференції Літо – чудова нагода долучитися до міжнародного наукового товариства – і досвід вихованців Київської МАН це підтверджує!
22.06 відбулось урочисте відкриття ХХХ Міжнародної конференції ім. проф. Сергія Бураго. Традиційно цей науковий захід об’єднує найвідоміших науковців-філологів, культурологів, філософів, мистецтвознавців не тільки України, а й Європейсько-Азійського простору. От і цьогоріч у конференції беруть участь науковці з Казахстану, Азербайджану, Ізраїлю, Німеччини, Італії, Польщі, Словаччини, Грузії, Білорусі, Росії, США, Болівії, Еквадору, Куби, Колумбії, Мексики…І дуже приємним є той факт, що в урочистому відкритті конференції брали участь науковці Київської МАН – завідувач відділення української філології та мистецтвознавства, кандидат філологічних наук Іваненко Ірина Миколаївна та керівник секції «Фольклористика», кандидат філологічних наук Годік Катерина Олександрівна.

А 23.06 участь у роботі секції «Лінгвокультурологічна інтерпретація тексту» братиме учасниця фіналу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції «Російська мова» Кочерженко Емілі, яка представить свою роботу «Концепт «багатство» у російських та японських прислів’ях та приказках». Вітаємо Емілі з цим науковим дебютом та сподіваємось, що такий початок наукових виступів серед такого високоповажного наукового зібрання стане для неї гарною школою презентувати свої дослідницькі наробки серед найвибагливішої аудиторії.

Отож, відпочиваймо влітку з користю для особистісного розвитку!

Версія для друку Опубліковано: 22 Червня 2021