«Еко-Град» – це сучасно, цікаво і яскраво!

«Еко-Град» – це сучасно, цікаво і яскраво! 12-13 квітня на базі шкіл № 238 та №283 Деснянського району м. Києва відбувся конкурс-захист учнівських проектів з іноземної мови «Еко-Град», який започаткувала методист районного науково-методичного центру Фаріда Сунгатівна Мельник. Відділення екології та аграрних наук Київської МАН виступило у ролі журі.


На нашу думку, цей конкурс є важливою подією, оскільки працює на стику наук, вдало поєднуючи у собі природничу, гуманітарну та загальнорозвивальну складові. Він дає можливість школярам висловити своє бачення необхідних змін, поєднуючи знання англійської мови та прагнення до поліпшення екологічної ситуації, заохочує бути небайдужими до найактуальніших проблем екологічної безпеки, виховує прагнення змінювати навколишній світ на краще. Акцент, зроблений організаторами конкурсу на іноземні мови, є дуже важливим у контексті процесу інтеграції нашої країни у світ високої екологічної культури Євросоюзу.

Треба відмітити, що порівняно з минулим роком, захист командних проектів став більш усвідомленим, наукоємним, з елементами практичного застосування. Сподіваємося, що результати проектної діяльності учнів будуть не просто декларативними, але й практично спрямованими. Тоді й місто «Еко-Град», яке розбудовуватимуть наші діти, отримає кращі «інноваційні екосистеми» задля сполучення громадян, державного сектора, наукових кіл та бізнесу.Версія для друку Опубліковано: 19 Квітня 2017