Зіркові вихованці Київської МАН на Форумі М-18

Зіркові вихованці Київської МАН на Форумі М-18 05 листопада молоді інтелектуали столиці взяли участь у VІ Київському дитячо-юнацькому форумі М18 «Менше 18 – Ми можемо більше!» Форум, враховуючи ситуацію в країні та світі, другий рік проходить в онлайн-форматі. Але, це не стоїть перешкодою, а тільки збільшує аудиторію.

Київська МАН пишається тим, що серед спікерів панельних дискусій, успішних реалізаторів задумів та ідей були й наші зіркові вихованці: Катерина ВОЛОСЕВИЧ, учениця 10-го класу Гімназії НПУ ім. М.П. Драгоманова; Володимир ПАВЛЕНКО, учень 11-го класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 112 імені Т. Шевченка міста Києва; Анастасія ФЕДЬКО, учениця 11-го класу Київської гімназії 287 та Анна УЩАПІВСЬКА, учениця 11-го класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іспанської мови – суспільно-гуманітарна гімназія № 176 імені Мігеля де Сервантеса».

Під час дискусійної панелі «Активізм і підлітки», спікерами якої були Катерина Волосевич та Володимир Павленко, говорили про зміно творення, пошук однодумців(-иць) та про активне громадське життя. Чому активізм – це важливо. Як співвідноситься власна позиція із буденністю інших. Чому підлітки можуть та навіть повинні долучатися до змін у суспільстві.

Не менш жваво обговорювали питання: «Як досягти успіху?» Чому кращий шлях до успіху – то є ефектна поразка? Звісно, визначення успіху, є особистим для кожного. Дуже важливо рухатися вперед, чітко уявляти та бачити свою мету. Щоб стати успішним, необхідна наполегливість і почуття усвідомленої відповідальності.

Переконані, кожен учасник дискусії отримав насолоду від спілкування, відчув себе на одній хвилі серед тих, хто вже зараз є рушійною силою змін нашого міста та держави.

Творимо майбутнє разом!

Версія для друку Опубліковано: 08 Листопада 2021