Витоки української державності

Під час навчально-пізнавальної екскурсії «Витоки української державності», яка відбулась у надсучасному інноваційному музеї «Становлення української нації», вихованці відділення філософії та суспільствознавства, учні ліцею № 13, дізнавались про етапи формування держави від Київської Русі до сьогодення, про князів, гетьманів, творців – батьків нашої Країни.
Сама по собі держава не створюється. ЇЇ формують цінності та чесноти, творять особистості та видатні постаті. В неї закладають принципи демократії та гуманізму, ідеї просвітництва, моралі та культури.
Завдяки мультимедійним технологіям, відео та доповненій реальності школярі отримали можливість «перенестись» у різні століття та епохи, пізнати сиву давнину та відчути гордість за сучасних Героїв-Українців.
Українська державність у різні часи зазнавала труднощів, не завжди державотворчі процеси протікали легко і стабільно. Однак, ми бережемо наш тисячолітній спадок, укріплюємо його та розбудовуємо.
Захід відбувся в межах роботи науково-дослідницької лабораторії з вивчення, дослідження та збереження національно-культурної спадщини України, реалізації проєкту «Незламність ‒ генетичний код українців» та в межах заходів національно-патріотичного виховання тематичного блоку «Україна – країна можливостей» відділення філософії та суспільствознавства.