Вебінар «Сутність та перспективи криптовалют і цифрових валют центральних банків». Зворотний зв'язок

Вебінар «Сутність та перспективи криптовалют і цифрових валют центральних банків». Зворотний зв'язок Вебінар «Сутність та перспективи криптовалют і цифрових валют центральних банків», який провели вихованці відділення економіки зацікавив не лише вихованців Київської МАН та їх батьків, а й фахівців з фінансової освіти.

Так, Марина Хоша, авторка методик в галузі фінансової освіти в Україні з 20 річним досвідом викладання, бізнес-тренерка гри «Життєвий капітал», амбасадорка з фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в Україні, спікерка Національного проєкту з фінансової грамотності 2 та 2:0, тренерка з фінансової грамотності в Global Money Week, викладачка та засновниця Клубу фінансової грамотності та соціального підприємництва в Українській суботній школі (м. Відень) та керівниця освітньої платформи Міжнародного бюро правової допомоги (м. Відень) дала грунтовну експертну оцінку цьому заходу:

«Матеріал, який презентували юні дослідники, було викладено дуже цікаво, одразу було помітно, що всі ми слухали поради перевірених стратегій від інвесторів з досвідом. Напевно багато з нас давно вже помітили як стрімко в наше життя увірвалися такі поняття як «біткойн», «майнінг», «нфт», «блокчейн» тощо, але я впевнена, що не кожен дорослий розуміється на них так, як ці молоді учні. Хлопцям вдалося зібрати багато цікавої інформації в одному місці. Учасники зустрічі мали унікальну можливість отримати знання про  активний та пасивний дохід і про те, як навчитися примножувати свої капітали в майбутньому.

Сьогодні уряд України активно обговорює регулювання ринку криптовалюти, так профільні міністерства не проти отримувати гроші за майнінг, або стягувати податки з криптоінвесторів. Новачкам криптосвіт може здаватися занадто важким, але після участі в такому вебінарі  більшість учасників зможе безпомилково відрізнити ефіріум від ефіру та розуміти, чому віртуальні токени продаються за реальні гроші. Чому крипта ‒ це валюта, в чому її цінність, де її можна безпечно придбати, які існують механізми роботи блокчейн системи, які ще цифрові активи існують сьогодні на ринку, чому крипта ‒ це інвестиція та багато іншого дізналася я під час ефіру.

Мені дуже сподобалось те, що під час подачі нового матеріалу лектори ознайомили нас з законодавчим регулюванням цього ринку та навели приклади нормативних аспектів з законодавства різних країн світу. Було дуже цікаво почути те, як інноваційні технології впливають та можуть вплинути на сучасну економіку в майбутньому. Адже я давно переконана в тому, що криптовалюта та цифрові валюти центральних банків доволі скоро можуть змінити фінансову систему надпотужно.

Аналізуючи почуте, я вважаю що зацікавленість до криптовалюти проявляється не лише як до одного з засобів створення онлайн-заощаджень, а й справді цей інтернет-гаманець зручний та вигідний через відсутність ризику крадіжки або настання форс-мажорних обставин, пожежі, повені тощо.

Тому після завершення вебінару я точно зрозуміла одне – перспективи розвитку ринку криптовалют існує, але практичне застосування криптовалют у якості грошей багато в чому залежить від держави. І мені приємно що Україна знаходиться на другому місті серед ринків на які проникли криптовалюти. Адже як я дізналася з вебінару, в Україні поступово збільшується кількість торговельний точок, які приймають в оплату криптовалюти, відомі світові та українські бренди також долучаються до цього руху.

Тож я з радістю приєднаюсь до навчання криптовалютам й наступного разу, адже всі почуті знання одразу буду застосовувати в реальному житті.  Експертиза учнів в галузі криптовалют незаперечна, всі учасники отримали крутий та цінний досвід від цієї зустрічі! Чекаю з нетерпінням наступної…».

Дякуємо пані Марині за таку високу оцінку вихованців Київської МАН та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Версія для друку Опубліковано: 09 Жовтня 2023