Юні економісти у музеї "становлення української нації"

Юні економісти у музеї "становлення української нації" Вихованці відділення економіки Київської МАН відвідали Музей "Становлення української нації". Це перший в Україні інноваційний приватний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями. Його було відкрито у 2019 році.

Міждисциплінарний захід відбувся у рамках проєктів "Музейна педагогіка" та "Економісти без меж". Він покращив розуміння учасниками історичних, економічних, культурних, соціальних, демографічних процесів та посилив патріотичну та громадянську позицію. Учні відчули велич українського народу, повагу до його досягнень та участі у розвитку Європи, гордість за своє походження. Локація Музею фантастична ‒ біля підніжжя найвищої монументальної скульптури в Європі Монументу Батьківщини-Матері.

В музеї юні дослідники на власні очі побачили 110 унікальних реалістичних 3Д скульптур відомих українських історичних особистостей: гетьманів, королів, вчених, спортсменів, громадських діячів, акторів, митців. 1500-річна історія рідної держави ‒ трипільська культура, сармати, Київська Русь, козацька доба, відродження нації, боротьба за Незалежність, сучасна Україна ‒ справила на них величезне та незабутнє враження. Молоді науковці пройшли через 25 унікальних історичних сюжетів з 5Д та спецефектами, де  події минулих сторіч ожили для них за допомогою аудіо та візуальних ефектів. Вони побачили 300 діорам, мап та картин на площі експозиції 1700 кв. метрів.

Поліна Грабер поділилася з нами своїми враженнями: "Мені сподобалось, були дуже реалістичні композиції з фігурами та взагалі багато інформації. Коли дійшли до періоду наших сучасних реалій про війну, то аж очі сльозились. Усе цікаво було".

Оля Бенько згадує: "Мені дуже сподобалось, всі постаті були дуже схожі на реалістичні. Було відчуття, що поринаю в ту добу".

Висловлюємо вдячність:

Мирославі Забродській, заступниці директора Музею "Становлення української нації" ‒ за можливість глибше вивчити історію та культуру рідної країни;

Юлії Руденко, викладачці Економіко-правового фахового коледжу, к.і.н., доценту, доценту кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Київського кооперативного інституту бізнесу і права ‒ за супровід групи.

Версія для друку Опубліковано: 25 Листопада 2024