Розпочалась реєстрація на «GENIUS Olympiad Ukraine» 2024 у категорії Програмування

Розпочалась реєстрація на «GENIUS Olympiad Ukraine» 2024 у категорії Програмування Розпочалась реєстрація учасників та/або команд на «GENIUS Olympiad Ukraine» 2024 у категорії Програмування. Вона триватиме по 7 грудня 2023 року включно.

Що потрібно для реєстрації? 

⁃ Підготувати резюме за наданим шаблоном.

⁃ Додати посилання на свій GitHub (у якості портфоліо).

⁃ Учасники також мають бути готові відповісти на декілька запитань, які розкривають навички креативного та алгоритмічного мислення та онлайн-тесту для визначення знань з мови програмування Python, який потрібно пройти після завершення реєстрації.

Для реєстрації у категорії Програмування існує лише одне загальне посилання, незалежно від того реєструються учасники самостійно чи від афіліації:

https://form.jotform.com/232964025915358

Після завершення реєстрації, у період з 11 по 15 грудня 2023 року включно, усім зареєстрованим учасникам необхідно пройти онлайн-тестування для визначення рівня знань з мови програмування Python. Інформація щодо тестування буде надіслана учасникам на вказані ними електронні адреси після завершення реєстрації 7 грудня 2023 року.

Особливістю категорії є те, що учасники НЕ готують проєкти, а запрошуються до участі у змаганні на спеціальній платформі, яку створили організатори міжнародного конкурсу. Там учасники будуть розробляти алгоритми для розв'язання задач на екологічну тематику мовою програмування Python.

Важливо: відповідно до правил даної категорії, перший етап змагання та оцінювання навичок учасників відбудеться дистанційно в рамках проведення Міжнародного конкурсу «GENIUS Olympiad» та буде проведений у березні. До цього етапу будуть допущені учасники, які пройшли попередній відбір членами журі категорії Програмування під час проведення Всеукраїнського конкурсу «GENIUS Olympiad Ukraine».

Версія для друку Опубліковано: 20 Листопада 2023