МРІЄМО, ПРАЦЮЄМО ТА ПЕРЕМАГАЄМО!

МРІЄМО, ПРАЦЮЄМО ТА ПЕРЕМАГАЄМО! ТЕТЯНА БОВА знайшла найбільш ефективний варіант вирощування ялини для відновлення знищених лісів України.

Бова Тетяна Андріївна – учениця 11-го класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, вихованка Київської МАН.

«Сьогодні ми переживаємо не легкі часи, війна торкнулася кожного з нас. Від ворожих обстрілів гинуть як мирні жителі, так і мужні солдати, що хоробро захищають нас та нашу незламну, суверенну Державу. Кожного дня ракетними ударами руйнується велика кількість будинків, люди лишаються своїх домівок. Окупанти, зухвало пробираючись через села, стирають їх з лиця Землі, залишаючи після себе лише уламки, дим і сльози мирних українців.

Через загарбницькі напади тяжко страждає екологія. Численні пожежі знищують значну частину зелених насаджень у населених пунктах та лісів України. Тому, після закінчення війни, разом із завданням відновлення інфраструктури стоїть розв’язання питання  швидкого та якісного відновлення екології в країні. Нині, моя робота є актуальною, адже я оцінила та дослідила вміст елементів живлення в торфосумішах і знайшла найбільш ефективний варіант вирощування ялини сизої ф. «Conica» (Picea glauca «Conica»), яка широко розповсюджена на нашій планеті й гарно пристосовується до різних умов. Спираючись на результати  дослідження можна провести якісне озеленення нашої країни як у містах, так і поза їх межами.

Вірю, наша перемога не за горами! Ми обов’язково вистоїмо та доведемо всьому світу що Україна – сильна, відважна та незалежна європейська країна! Миру і злагоди в кожній домівці! Слава Україні!»

Версія для друку Опубліковано: 10 Березня 2022