Літня школа Київської МАН триває
Музей представляє різноманітні предмети старовини, документи, фотоматеріали та особисті речі місцевих жителів. Колекція музею цінна своїм історичним і художнім значенням, оскільки містить багато предметів побуту, витворів народного мистецтва – вишивка, одяг, прикраси, кераміка, вироби з дерева, які прикрашені гуцульським орнаментом, що є відображенням багатої історії та традицій регіону.
Учні також мали можливість послухати лекцію старшого наукового співробітника Лабораторії географії міст Вищої школи суспільних наук (Париж, Франції) та ознайомилися з особливостями географічного розвитку Гуцульщини, впливом історичного минулого на її сучасний господарський розвиток. Вони дізналися про сучасні трансформаційні процеси на локальному рівні, зумовлені широкомасштабними бойовими діями. Особлива увага була приділена важливості міждержавної співпраці у басейні р. Тиса.
Завдяки таким заходам учні не тільки отримують нові знання, а й знайомляться з культурною, історичною спадщиною України та станом економічного розвитку регіону.