«Хай буде свято, світло і тепло!»

«Хай буде свято, світло і тепло!» Різдво ‒ час, коли трапляються дива! Саме 8 січня родинне коло відділення історії Київської МАН познайомилося зі справжнім різдвяним дивом на виставці «Хай буде свято, світло і тепло!» у Музеї історії міста Києва. Колись, у довоєнні часи, ми мандрували різними країнами світу з однією метою ‒ наповнитися живою водою мистецтва. А зараз, у воєнному Києві, мали змогу подивитися картини одного з найкращих митців України, який працює на рівні видатних європейських майстрів, художника Костянтина Калиновича, автора унікальних робіт, які прикрашають музейну експозицію.

Знайомство з надзвичайним митцем ‒ це ПОДІЯ. Костянтин Калинович не просто талановитий художник, його творчість ‒ це глибока філософія, зв‘язок з великими попередниками, це чарівна зимова казка, майстерно втілена в картинах і гравюрах.

А коли з творчістю художника знайомить керівниця секції історичного краєзнавства Ганна Владимирська, то подія перетворюється на СВЯТО! На виставці відбувся щирий і цікавий діалог з майстром, який поділився думками про свої картини та відповів на запитання глядачів.

Відгуки учасників заходу:

«Навіть не очікувала, що у нас є такі художники, кожна картина зі змістом, оригінальна та захоплива, це ціла Галактика Калиновича ‒ неповторна, добра, загадкова. Дякую Ганні Владимирській за цей вечір, неймовірно мати поряд таких талановитих людей!!!»

«Костянтин Калинович ‒ це всесвіт казки. Магія добра, дива і глибинної філософії. Дякую за можливість зустрітися з неймовірним Майстром та його картинами!»

Дякуємо за світло, тепло і талант, яким має пишатись Україна!                  

У цей воєнний час таке спілкування дає змогу відчути, що культура України допомагає нам усім і пришвидшує нашу Перемогу!

Версія для друку Опубліковано: 10 Січня 2023