Історія успіху починається в Київській МАН
Зовсім недавно, Назар, який цікавився музикою, програмуванням та нейромережами, під керівництвом педагогів Київської МАН, зокрема Ганни Володимирівни Сарибоги, що очолює секцію Smart-технологій, мікроконтролерів та роботизованих систем, та завідувачки відділення технічних наук Станіслави Станіславівни Ігнатової, зміг поєднати свої інтереси й розробити науковий проєкт «Harmix ‒ інтелектуальний сервіс, який автоматично добирає правильну музику для твого відео». З цим проєктом він став бронзовим призером Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, потім посів призове місце на одному з найпрестижніших конкурсів ‒ Міжнародному конкурсі інновацій Intel International Science and Engineering Fair 2019 у США, пізніше Назар представив Harmix на глобальному конкурсі інновацій AIGC-2019 Global Innovation Competition у Сінгапурі, де отримав золоту медаль. Слід зазначити, що Harmix в США був представлений як науковий проєкт, а в Сингапурі вже як комерційний стартап.
Ідея проєкту Harmix полягає в тому, що для блогерів, відеомонтажерів та композиторів програма сама здійснює добір музики до відео або відео до аудіотреку, що гармонійно поєднуються і вдало передають задум митця. Сама назва Harmix утворена з коренів англійських слів harmonious і mix, тобто «гармонійне поєднання». Harmix працює на основі штучного інтелекту Якщо професійний композитор і відеомонтажер витрачають на добір музики до відеосюжету в середньому чотири години, то сервіс Harmix здатний виконати таке завдання менше ніж за дві хвилини. Сервіс має вебверсію, застосунок, що доступний у Google Play, і бот, а також понад 30 тисяч користувачів
Назар зі своїм проєктом увійшов до десятки фіналістів Startup World Cup Ukraine 2022 — регіонального відбору найбільшої глобальної конференції-конкурсу стартапів з фіналом у Кремнієвій долині.
Колективу Київської Малої академії наук приємно бачити, як наші вихованці досягають успіхів, як втілюються в життя їхні задуми, як реальність навіть перевершує сподівання, бо саме для цього ми працюємо. А ще дуже приємно, коли про досягнення вихованців Київської МАН пишуть різні видання. Так, про Назара Поночевного можна прочитати, якщо перейти за посиланнями:
https://www.youtube.com/watch?v=RnovZsDfzeY
https://platform.man.gov.ua/media/1c92d8ea-521f-4b41-a028-94d5ca8ae7c9
https://dou.ua/lenta/articles/ukraine-at-techcrunch-disrupt/
Почніть свій шлях до успіху ‒ приходьте до Київської МАН!