ІПСО: Стратегії і тактики нейтралізації негативного ефекту
У швидкоплинному сучасному світі підвищувати свою загальну комунікативну майстерність, сприймати безмежну кількість новин об’єктивно, вміти нейтралізувати негативний вплив та не допустити «включення» у деструктив, було завжди потрібно, а, враховуючи наше воєнне сьогодення, і поготів.
Інформаційні загрози, інформаційні війни – це фактично сплановані інформаційні операції, які мають стратегію вибудування. Базові стратегії й тактики нейтралізації негативного ефекту ІПСО покликані навчити суспільство, як мінімум, відрізняти типи спін-сугестології, як-то «Лебедине озеро», «Фейк-атака», «Слон з мухи», та застосовувати тактики спростування.
Загалом, варто взяти на озброєння та планувати прийняття рішень у галузі державної інформаційної безпеки України щодо екологізації та певної оптимізації інформаційного простору України. Інформаційно-психологічна безпека – це стан захищеності особистості, стан емоційної стабільності та цілісності, що, своєю чергою, має бути пріоритетним і для кожного громадянина та громадянки, і для держави.
Боротьба з ворожим психологічним впливом на населення України триває, тож продовжуємо дізнаватись, озброюватись новими техніками, знаннями та навичками.