Десятий день літньої школи Київської МАН
![Десятий день літньої школи Київської МАН](/f/cover/2/Publications-38062-9988d6d2a3fb6644c433c146483304d4-i.jpg)
Після плідної наукової роботи, другу частину дня київські МАНівці присвятили мистецтву театру, втілюючи в життя легенду про "Загублену підкову". Вони ретельно відтворювали образи персонажів, їхні емоції та переживання, додаючи в кожну сцену свою індивідуальність і творчий підхід.
Спільними зусиллями вихованці створили виставу, що поєднала у собі українську міфологію та гуцульські легенди.