Зустріч учнів-членів секцій відділення історії з російським фотохудожником Сергієм Ларенковим

Зустріч учнів-членів секцій відділення історії з російським фотохудожником Сергієм Ларенковим 25 жовтня в Російському центрі науки та культури в рамках заходів, присвячених 70-річчю визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, відбулася зустріч учнів-членів секцій відділення історії Київської Малої академії наук учнівської молоді з російським фотохудожником Сергієм Ларенковим – автором унікального воєнно-патріотичного проекту «Связь времен».


 Фотографії петербурзького майстра – це погляд сучасника на історичне минуле. Глядачеві  пропонується стати  ніби свідком історичних подій поряд з героями Великої Вітчизняної війни, що досягається Ларенковим за допомогою накладання архівних і сучасних фотографій.«Немаловажную роль в создании работ сыграло мое личное отношение к теме Великой Отечественной войны. Обе мои бабушки и оба деда пережили блокаду, и с детства для меня понятия войны, блокады и Победы тесно связаны с самыми родными мне людьми», − сказав  С. Ларенков.

Під час зустрічі  відомий фотохудожник продемонстрував створений ним фільм  «Тени войны», присвячений  Києву 1941-1943 років, а кандидат історичних наук Євгеній Гороховський розповів про важливі історичні події того складного періоду. На завершення були показані фрагменти документальних фільмів «Від Дніпра до Одера», «Київ» та «Київ звільнено».

Всі учасники зустрічі отримали на пам’ять від автора фотокалендарі «Связь времен».Версія для друку Опубліковано: 29 Жовтня 2013