Зробимо своє місто ще більш квітучим!

Зробимо своє місто ще більш квітучим! Дійсний член Малої академії наук України Анастасія Нікітіна вже 2,5 роки займається дослідженням троянд. Практичною частиною її цьогорічної роботи стала висадка досліджуваних ґрунтопокривних троянд на території спеціалізованої школи № 265, а саме на її внутрішньому подвір’ї. Троянди були висаджені в період з 9 по 14 жовтня 2013 року разом з іншими рослинами, і нині вони квітують.


Ці дивовижні квіти вже місяць милують око та піднімають настрій як працівникам школи та учням, так і усім відвідувачам.Дуже хочеться, щоб троянди прикрашали решту території школи, щоб вона стала хоч трішки схожою на розарій НБС ім. М.М. Гришка НАН України.

Саме з цією метою 18 червня 2014 року любителі троянд відвідали розарій Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України, щоб помилуватися неповторною красою цих квіток, а також порівняти стан ґрунтопокривних троянд розарію і троянд на внутрішньому подвір’ї школи № 265.

На жаль, у цьому році ґрунтопокривні троянди зазнали впливу сильних морозів, і навесні працівникам ботанічного саду (розарію) довелося обрізати троянди до кореневої шийки. Проте наразі кущі виглядають набагато краще, оскільки вони мають велику здатність до регенерації. Відвідуючи розарій, ми  спостерігали дуже значне квітування.У ході екскурсії ми звернули увагу на таку проблему, як  захворювання каштана.

Дуже хочеться, щоб наше місто стало ще більш квітучим, і у ландшафтному дизайні велику роль відігравали саме ґрунтопокривні троянди,оскільки вони є стійкими до різних хвороб та шкідників. Версія для друку Опубліковано: 23 Червня 2014