Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні мовознавства!

Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні мовознавства! Щиро вітаємо призерів – наших вихованців: Секція української мови – Різника Максима Сергійовича, учня 11 класу спеціалізованої школи № 112 ім. Т. Г. Шевченка, який посів ІІІ місце з роботою на тему: «Становлення і розвиток української спортивної термінології».
Секція російської мови – Шевчук Євгенію Андріївну, ученицю 9 класу гімназії № 191 ім. П.Г. Тичини, яка посіла ІІІ місце з роботою на тему: «Средства создания комического в произведениях Григория Остера».

Секція китайської мови – Комлєву Маріанну Олександрівну, ученицю11 класу Київської гімназії східних мов № 1, яка посіла ІІ місце з роботою на тему: «Ментальність китайців і сучасність».

Секція іспанської мови – Семенову Марину Олександрівну, ученицю 11 класу спеціалізованої школи № 64, яка посіла ІІІ місце з роботою на тему: «Складнощі перекладу дієслівних перифраз з герундієм, дієприкметником та інфінітивом з іспанської мови на українську».

Секція німецької мови  − Василець Владиславу Олександрівну, ученицю 11 класу спеціалізованої школи № 53, яка посіла ІІІ місце з роботою на тему: «Швабський діалект у сучасній німецькій мові».

Секція французької мови − Данченко Анастасію Арнольдівну, ученицю 11 класу спеціалізованої школи № 49, яка посіла ІІІ місце з роботою на тему: «Етимологія та морфологія французьких запозичень у галузі сервірування столу».

 Версія для друку Опубліковано: 12 Квітня 2013