Заняття за розкладом

Заняття за розкладом Карантин карантином, а заняття за розкладом! Саме тому кожного четверга о 16:00 вихованці секції  теології, релігієзнавства та історії релігії відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН збираються на теоретичні заняття з релігієзнавства. Щоправда тепер вони проводяться не в затишних аудиторіях НПУ ім. М.П. Драгоманова, а на базі різних онлайн-платформ, зокрема платформи Zoom.

Минулого тижня юні релігієзнавці продовжували знайомство з найбільшою релігією світу –християнством. Цього разу мова пішла про раннє християнство, оскільки витоки та життя Ісуса Христа вихованці секції разом з керівником Кареном Нікіфоровим розібрали попереднього тижня.

Головним питанням, з якого почалася лекція було: як вийшло, що маленька група рибалок з Палестини розрослася в найбільшу в світі релігію та має мільярди прихильників по всьому світові?

Отже, молоді дослідники мали змогу послухати про подорожі апостола Павла, гоніння на християн в Римській імперії та зміну ставлення до адептів молодої релігії у часи Костянтина Великого.  Особливо тішить, що деякі вихованці секції згадували в цьому контексті літературні твори та фільми, зокрема «Quo Vadis?» нобелівського лауреата Генріка Сенкевича.

Закінчивши IV ст н.е., КМАНівці-релігієзнавці готуються до наступної лекції, в якій мова піде про розкол в християнстві на католицизм та православ’я.

Версія для друку Опубліковано: 15 Квітня 2020